Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voormalig PSV'er Bruma na vier jaar terug in Portugese selectie

Voormalig PSV'er Bruma na vier jaar terug in Portugese selectie

LISSABON (ANP) - Na vier jaar afwezigheid is Bruma teruggekeerd in de selectie van de Portugese voetbalploeg. De 29-jarige aanvaller speelt momenteel voor Braga en maakt indruk, onder meer in de Champions League met een fantastisch doelpunt tegen Union Berlin.

Bruma heeft een verleden in de Eredivisie. In 2019 betaalde PSV zo'n 12 miljoen euro aan RB Leipzig, maar de Portugees wist niet te overtuigen. Na enkele verhuurperiodes vertrok hij begin dit jaar definitief. Via het Turkse Fenerbahçe belandde hij vervolgens bij Braga.

Opvallend is ook dat verdediger Pepe weer bij de selectie van bondscoach Roberto Martínez zit. De 40-jarige veteraan scoorde dinsdag nog voor FC Porto in de Champions League tegen Antwerp, wat hem de oudste doelpuntenmaker ooit maakte in het kampioenenbal. Pepe maakte in 2007 zijn debuut voor het nationale team van Portugal.

Portugal heeft zich al geplaatst voor het EK van volgend jaar in Duitsland en speelt in groep J nog tegen Liechtenstein en IJsland.

Meer uit Voetbal

Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

1 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

2 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

4 uur geleden
Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

20 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

21 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

21 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

23 uur geleden