Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voormalig PSV'er Bruma na vier jaar terug in Portugese selectie

Voormalig PSV'er Bruma na vier jaar terug in Portugese selectie

LISSABON (ANP) - Na vier jaar afwezigheid is Bruma teruggekeerd in de selectie van de Portugese voetbalploeg. De 29-jarige aanvaller speelt momenteel voor Braga en maakt indruk, onder meer in de Champions League met een fantastisch doelpunt tegen Union Berlin.

Bruma heeft een verleden in de Eredivisie. In 2019 betaalde PSV zo'n 12 miljoen euro aan RB Leipzig, maar de Portugees wist niet te overtuigen. Na enkele verhuurperiodes vertrok hij begin dit jaar definitief. Via het Turkse Fenerbahçe belandde hij vervolgens bij Braga.

Opvallend is ook dat verdediger Pepe weer bij de selectie van bondscoach Roberto Martínez zit. De 40-jarige veteraan scoorde dinsdag nog voor FC Porto in de Champions League tegen Antwerp, wat hem de oudste doelpuntenmaker ooit maakte in het kampioenenbal. Pepe maakte in 2007 zijn debuut voor het nationale team van Portugal.

Portugal heeft zich al geplaatst voor het EK van volgend jaar in Duitsland en speelt in groep J nog tegen Liechtenstein en IJsland.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

12 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

33 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

57 minuten geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

58 minuten geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

9 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden