Voormalig Portugees international Gomes (66) overleden
PORTO (ANP) - Voormalig Portugees international Fernando Gomes is op 66-jarige leeftijd overleden, zo heeft zijn voormalige club Porto laten weten. De aanvaller maakte 355 doelpunten in 452 wedstrijden voor Porto. In 1987 won Porto met Gomes in de gelederen de toenmalige Europa Cup 1.
Verder won Gomes twee keer de Gouden Schoen, in 1983 en 1985. Hij speelde ook nog in Spanje, bij Gijon, en in de Portugese hoofdstad bij Sporting Lissabon. Verder speelde Gomes 47 keer voor zijn land. "Hij was een synoniem voor klasse, doelpunten en stijl", zo liet de Portugese voetbalbond weten.
Gomes was al drie jaar ziek. Hij leed aan kanker.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
39 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
15 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geleden