
Voormalig 'MVP' Westbrook verruilt Rockets voor Wizards
WASHINGTON (ANP) - Basketballer Russell Westbrook vervolgt zijn loopbaan bij Washington Wizards. De 32-jarige Westbrook, in 2017 verkozen tot MVP (meest waardevolle speler), komt over van Houston Rockets.
Westbrook werd al negen keer geselecteerd voor de All Star Game. Met de Verenigde Staten werd hij in 2010 wereldkampioen en in 2012 olympisch kampioen.
In 2019 verruilde Wesbrook Oklahoma City Thunder voor Houston Rockets, maar daar wist hij niet zijn niveau uit Oklahoma te halen. Desondanks was hij gemiddeld goed voor 27,2 punten, 7,9 rebounds en 7 assists per wedstrijd.
John Wall (30) verruilt de Wizards juist voor de Rockets.
Meer uit Sport
BLED (ANP) - Roeister Karolien Florijn heeft haar Europese titel in de skiff geprolongeerd. De 25-jarige roeister was op het meer in het Sloveense Bled overtuigend de sterkste en bleef de Zwitsers Aurelia-Maxima Katharina Janzen en Jovana Arsic uit Servië ruim voor.
30 minuten geledenBLED (ANP) - De Nederlandse roeisters in de dubbeltwee hebben bij de Europese kampioenschappen roeien in het Sloveense Bled brons behaald. Roos de Jong en Laila Youssifou eindigden als derde achter titelverdediger Roemenië en de roeisters uit Litouwen.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka is goed begonnen aan Roland Garros. De nummer 2 van de plaatsingslijst was in de openingsronde met 6-3 6-2 te sterk voor de Oekraïense Marta Kostjoek, die na afloop de winnares weigerde te feliciteren.
1 uur geledenBLED (ANP) - De Nederlandse vrouwen in de twee zonder hebben bij de Europese kampioenschappen roeien in het Sloveense Bled genoegen moeten nemen met zilver. Ymkje Clevering en Veronique Meester eindigden achter Roemenië dat de Europese titel prolongeerde. Spanje behaalde het brons.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - De basketballers van Boston Celtics hebben in de finale van de Eastern Conference in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA een beslissend zevende duel afgedwongen. De Celtics wonnen met 104-103 bij Miami Heat en maken daardoor nog altijd kans om de NBA-finale te halen.
4 uur geledenN i e u w bericht, meer informatie in tweede alinea
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Badr Hari maakt in september zijn rentree als kickbokser. De 38-jarige Amsterdammer doet op 9 september mee aan Glory 88 in Parijs, meldt de organisatie zaterdag. Hari neemt het dan op tegen de 42-jarige Engelsman James McSweeney.
16 uur geleden