Voormalig kampioene Kerber al uitgeschakeld in Melbourne
MELBOURNE (ANP) - Voormalig kampioene Angelique Kerber is op de Australian Open al in de openingsronde uitgeschakeld. De winnares van 2016 verloor met 6-0 6-4 van de Amerikaanse Bernarda Pera.
De 33-jarige Kerber, de nummer 25 van de wereld, pakte pas bij een achterstand van 6-0 en 3-0 haar eerste game. Ze kreeg in de laatste game nog drie kansen om op 5-5 te komen, maar Pera - de mondiale nummer 66 - gaf haar voorsprong niet weg.
Kerber haalde na het veroveren van de titel, vijf jaar geleden, ieder jaar minimaal de vierde ronde. In 2018 was ze nog halvefinaliste.
Zevenvoudig kampioene Serena Williams bereikte zonder problemen de tweede ronde. De 39-jarige Williams had weinig moeite met de Duitse Laura Siegemund: 6-1 6-1. Ook haar zus Venus Williams won haar eerste partij; met 7-5 6-2 was ze de Belgische Kirsten Flipkens de baas.
Serena Williams doet in Melbourne opnieuw een poging haar 24e grandslamtitel te veroveren.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
5 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
10 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
1 dag geleden