Voormalig handbalster Debbie Bont wordt coach Volendam
VOLENDAM (ANP) - Voormalig tophandbalster Debbie Bont gaat aan de slag als hoofdtrainer. Ze wordt coach van de damesploeg van Volendam, heeft de handbalclub maandag bekendgemaakt.
"Ik ben ontzettend dankbaar voor alle mooie momenten en successen die ik heb mogen ervaren in het Nederlandse handbalteam en bij diverse topclubs in grote handballanden Duitsland, Denemarken en Frankrijk", zegt Bont op de website van Volendam. "Nu is het tijd voor een nieuwe uitdaging, waarbij ik mijn passie voor handbal kan overdragen aan de talenten van de toekomst."
De 33-jarige Bont zette vorig jaar een punt achter haar loopbaan, die ze ook begon bij Volendam. Later kwam ze in Nederland ook uit voor VOC en Dalfsen. De handbalster speelde 216 keer voor Oranje en werd met het Nederlandse handbalteam in 2019 wereldkampioen. Ook veroverde ze zilver en brons op zowel het WK als het EK.
Meer uit Sport
SALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
19 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
20 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
20 uur geleden