Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voormalig Formule 1-baas Jordan (76) heeft 'agressieve' kanker

Voormalig Formule 1-baas Jordan (76) heeft 'agressieve' kanker

LONDEN (ANP) - Voormalig Formule 1-teameigenaar Eddie Jordan lijdt aan een agressieve vorm van blaas- en prostaatkanker, die zich heeft verspreid naar ruggengraat en bekken. Dat heeft de 76-jarige Brit onthuld in de podcast Formula For Success, die hij maakt samen met oud-Formule 1-coureur David Coulthard.

Jordan leidde van 1991 tot en met 2005 zijn eigen Formule 1-team. Coureurs die voor hem reden zijn onder anderen Michael Schumacher en Damon Hill.

Jordan vergeleek zijn toestand met die van Chris Hoy, de Britse zesvoudig olympisch kampioen baanwielrennen die onlangs naar buiten kwam met de mededeling dat hij ongeneeslijk ziek is. "We kennen allemaal het verhaal van Chris Hoy, een megaster. Hij komt ermee naar buiten en praat over de ziekte die ik ook heb, maar hij is veel jonger. Mijn boodschap is ook; zorg goed voor je lichaam en laat je onderzoeken als je iets merkt. Stel het niet uit. Er is zoveel medische kennis en er zijn zoveel dingen die je kunt doen om je leven te verlengen."

Meer uit Sport

EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

1 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

1 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

5 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

18 uur geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

22 uur geleden
Iran 'volledig voorbereid' om deel te nemen aan WK

TEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.

1 dag geleden
Vollering blijft Pieterse voor en wint Waalse Pijl

HOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.

1 dag geleden