
Voormalig Ajax-talent Misehouy tekent voor vier jaar bij Girona
GIRONA (ANP) - De Nederlandse jeugdinternational Gabriel Misehouy heeft voor vier jaar getekend bij Girona, de Spaanse nummer 3 van vorig seizoen. De 18-jarige aanvaller komt transfervrij over van Ajax, waar hij afgelopen seizoen met Jong Ajax tot dertien wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie kwam. Misehouy, ook in het bezit van de Ghanese nationaliteit, scoorde daarin zeven keer en gaf drie assists.
Girona omschrijft Misehouy als een "zeer veelzijdige" speler, die vooral bekendstaat om zijn goede dribbelacties. De club, waar ook Oranje-international Daley Blind onder contract staat, komt volgend seizoen uit in de Champions League.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - De nieuwe Engelse kampioen Liverpool FC is wereldwijd nummer 4 als het gaat om populariteit. De club van de Nederlandse trainer Arne Slot is geliefd bij 11,9 procent van de wereldbevolking. Dat blijkt uit een analyse van sportmarketingdeskundige Marcel Blijlevens op basis van data uit GWI Core. Liverpool moet Real Madrid, FC Barcelona en Manchester United voor zich dulden. Ajax staat met 1,5 procent op de 27e plaats en is de populairste club uit Nederland.
50 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - De huldiging van Liverpool als kampioen van Engeland vindt plaats op maandag 26 mei, een dag na de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Crystal Palace. De ploeg van trainer Arne Slot zal met een open bus door de stad rijden.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB is een vooronderzoek gestart naar Victor Edvardsen van Go Ahead Eagles. De aanklager onderzoekt of het omstreden spandoek van de 29-jarige Zweed met een afbeelding van AZ-speler Wouter Goes in strijd is met de gedragscode betaald voetbal. Dat bevestigde de voetbalbond aan het ANP.
2 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Sportief directeur Rudi Völler van de Duitse voetbalbond is niet te spreken over het gedrag van Antonio Rüdiger tijdens de Spaanse bekerfinale. "Dit kan niet, zeker niet als international van Duitsland", zei de oud-speler over de verdediger van Real Madrid.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse voetballer Gustavo Hamer is verkozen tot speler van het jaar in het Championship, het tweede niveau van Engeland. De 27-jarige middenvelder van Sheffield United is de opvolger van zijn landgenoot Crysencio Summerville, die vorig jaar de prijs ontving.
6 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Memphis Depay is zondag geblesseerd naar de kant gegaan tijdens de verloren wedstrijd van Corinthians bij Flamengo (4-0). De ernst van de blessure van de 31-jarige Oranje-international is nog onduidelijk.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli is de nieuwe koploper in de Serie A. Trainer Antonio Conte zag zijn elftal met 2-0 winnen van Torino. Napoli profiteerde daarmee optimaal van de tweede achtereenvolgende competitienederlaag van regerend kampioen Internazionale, eerder op zondag tegen AS Roma (0-1).
17 uur geleden