Voormalig ADO-doelman Ton Thie (76) overleden
DEN HAAG (ANP) - Voormalig ADO-doelman Ton Thie is op 76-jarige leeftijd overleden. Dat heeft ADO Den Haag bevestigd.
Van 1964 tot en met 1976 stond Thie 378 competitiewedstrijden, 45 bekerduels, zestien Europese wedstrijden en 122 vriendschappelijke ontmoetingen in het doel van het toenmalige FC Den Haag en ADO. Met de bijna legendarische keeper eindigde de club drie keer als derde in de Eredivisie en won twee keer de bekerfinale. In 1968 werd gewonnen van Ajax, in 1975 van FC Twente.
Voor zijn komst naar Den Haag kwam Thie nog twee jaar uit voor Hermes DVS. In Den Haag speelde hij samen met onder anderen clubiconen als Aad Mansveld, Lex Schoenmaker en Dick Advocaat. En natuurlijk met de ook al overleden doelman Hennie Ardesch, die naar verluidt ongeveer 250 duels achter Thie op de bank zat.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
23 minuten geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
3 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
16 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
16 uur geleden