Voorlopig nog geen opstart treinverkeer Amersfoort
AMERSFOORT (ANP) - Bij werkzaamheden rondom Amersfoort hebben zich een paar storingen voorgedaan die ProRail nog niet heeft opgelost, zo meldt de spoorwegbeheerder op X. Het gevolg ervan is dat er maandagochtend vroeg nog geen treinen kunnen rijden rondom Amersfoort.
De afgelopen twee weken lag al het treinverkeer rond Amersfoort helemaal stil. Dat heeft te maken met de vervanging van kabels, wissels en leidingen en 5 kilometer spoor. Vanaf maandag moeten er weer treinen rijden rond Amersfoort.
"Er zijn een aantal storingen in het werkgebied gebleven", licht een woordvoerster van ProRail toe. "Die proberen we nu met ale macht op te lossen. Het kan zijn dat we over een uur groen licht hebben, maar het kan ook iets langer duren. Voorlopig is er nog geen treinverkeer mogelijk. We raden reizigers aan de reis app in de gaten te houden."
Amersfoort is een van de drukste knooppunten van Nederland. Het station verbindt de Randstad en Noord- en Oost-Nederland.
Meer uit Binnenland
NIJMEGEN (ANP) - In de In de Betouwstraat in het Gelderse Nijmegen is in de nacht van zondag op maandag een verdacht pakketje aangetroffen. De straat is daarom afgezet en een horecagelegenheid werd ontruimd.
5 uur geledenOBDAM (ANP) - De brand in een bedrijfsverzamelpand in het Noord-Hollandse Obdam is onder controle. Dat heeft de brandweer om 23.00 uur gemeld. Het gebouw is door het vuur en de bluswerkzaamheden verwoest. Voor zover bekend zijn er geen slachtoffers.
8 uur geledenHOLTEN (ANP) - Op diverse plekken in Nederland zijn zondagavond paasvuren ontstoken. Rond het Overijsselse Holten strijden ieder jaar verschillende buurtschappen om de mooiste paasbult, al ging dat vroeger om de hoogste. Dit jaar was de winnaar Espelo.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - De gemeente Zwolle, de gemeente Deventer, de politie en voetbalclubs Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zijn "zeer teleurgesteld" dat de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle zondagmiddag na een ontruimingsactie van de ME van start moest gaan zonder gevuld uitvak. Dat laten ze in een gezamenlijke verklaring weten.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De gemeente Eindhoven feliciteert PSV met de landstitel en kondigt aan dat de huldiging dinsdag plaatsvindt op het Stadhuisplein.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De douane heeft zaterdag ruim 1400 kilo cocaïne gevonden in de haven van Rotterdam. De drugs waren verspreid over drie containers, waarbij "afwijkingen" werden gezien, meldt het Openbaar Ministerie.
16 uur geledenNIJKERK (ANP) - De politie neemt een video over de explosie bij het Israëlcentrum in Nijkerk mee in het onderzoek. Dat zegt een woordvoerster van de politie. Die video is door de pro-Iraanse groep Harakat Ashab al-Yamin al-Islamiya (HAYI) online gezet. Vrijdagavond ontplofte er een voorwerp bij het hek van het gebouw waar de stichting Christenen voor Israël is gehuisvest. De schade bleef beperkt en er raakte niemand gewond.
18 uur geleden