Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vooral gemis topspeelsters brak Oranje op in jacht op Spelen

Vooral gemis topspeelsters brak Oranje op in jacht op Spelen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van Oranje vinden dat ze de Olympische Spelen vooral hebben misgelopen door het ontbreken van meerdere topspeelsters. Jill Roord haakte vorige maand door een gescheurde kruisband voor langere tijd af, terwijl Vivianne Miedema en Victoria Pelova op het laatste moment niet fit genoeg bleken voor het allesbeslissende duel van woensdag met Duitsland (0-2). "Dat doet ons pijn. Wij hebben in topwedstrijden al onze topspeelsters nodig", zei bondscoach Andries Jonker op zijn persconferentie.

Volgens de trainer lag het probleem vooral op het middenveld. "Wij hebben met Jill (Roord), Vic (Pelova) en Esmee (Brugts) normaal drie rasvoetballers op het middenveld. Als er dan twee niet zijn, wordt het gewoon anders."

Jonker vond dat zijn ploeg de troostfinale van de Nations League tegen Duitsland terecht verloor, net als vijf dagen eerder de halve finale tegen Spanje (3-0). Toen miste Oranje al een eerste kans op een olympisch ticket.

Meer uit Voetbal

Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

1 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

6 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

6 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

7 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

8 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

8 uur geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

18 uur geleden