Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voor Sinner voelde finale Davis Cup als een thuiswedstrijd

Voor Sinner voelde finale Davis Cup als een thuiswedstrijd

MALAGA (ANP) - Jannik Sinner had het gevoel dat hij de finale van de Davis Cup tegen Nederland op Italiaanse bodem speelde. De nummer 1 van de wereld werd in de Spaanse stad Málaga gesteund door duizenden Italiaanse fans. In de tweede wedstrijd van de eindstrijd had hij het een set lastig met Tallon Griekspoor, maar hij won wel in twee sets en bezorgde zijn land zodoende opnieuw de titel: 7-6 (2) 6-2.

"Het voelt alsof we in Italië zijn", zei Sinner (23) na afloop op de baan. "Het was een geweldig jaar. Ik ben erg trots op het team. Er zit veel werk achter. We zijn erg blij dat we deze trofee weer in handen hebben. Het was een erg moeilijke dag vandaag, want er kan van alles gebeuren."

Door de zege van Sinner op Griekspoor kwam Italië op een 2-0-voorsprong. Daarom werd het dubbelspel niet meer gespeeld. Toch maakte Sinner van de gelegenheid gebruik om Wesley Koolhof nog te benoemen. De dubbelspecialist speelde vrijdag de laatste wedstrijd van zijn loopbaan.

"Ik wil alleen een paar woorden richten aan Koolhof, want hij gaat met pensioen. Hij heeft een geweldige carrière gehad. Iedereen vraagt waarom hij stopt, want hij heeft het hele jaar geweldig gespeeld. Ik wens hem het beste. Hij is een aardige gozer." Sinner won dit jaar twee grand slams en de ATP Finals, het eindejaarstoernooi.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

3 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

3 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

5 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

5 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

6 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

11 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden