Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voor het eerst 100.000 nieuwe coronabesmettingen op één dag in VS

Voor het eerst 100.000 nieuwe coronabesmettingen op één dag in VS

WASHINGTON (ANP) - Een dag na de presidentsverkiezingen zijn in de Verenigde Staten voor het eerst meer dan 100.000 nieuwe coronabesmettingen in 24 uur vastgesteld. Ook werd in zeventien staten een recordaantal patiënten opgenomen in het ziekenhuis met Covid-19.

Volgens The Washington Post dreigt het stijgende aantal ziekenhuisopnames sommige zorginstanties te overbelasten. Francis Collins, directeur van het Amerikaanse nationale gezondheidsinstituut NIH, heeft bij de Amerikanen aangedrongen mondkapjes te dragen in de winter. Hiermee zouden volgens hem 130.000 levens gered kunnen worden.

Het totale aantal vastgestelde coronabesmettingen in de Verenigde Staten staat volgens de gegevens van Johns Hopkins University op 9.465.646. Er zijn al zeker 233.535 Amerikanen overleden aan het virus. Geen ander land is in besmettingsaantal en dodental zo hard door de pandemie getroffen als de VS.

Meer uit Buitenland

Trump: fantastische handelsakkoorden met China gesloten

BEIJING (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag gezegd dat hij "fantastische handelsakkoorden" heeft gesloten met de Chinese leider Xi Jinping. Trump zei dat tijdens een rondleiding door de tuinen van Zhongnanhai, het complex van de Chinese centrale leiding.

21 minuten geleden
Trump: ik ga niet veel meer geduld hebben met Iran

BEIJING (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gezegd dat hij niet veel meer geduld met Iran zal hebben. Hij deed die uitspraak in een interview op Fox News.

1 uur geleden
Vliegveld Palm Beach in Florida vanaf juli vernoemd naar Trump

PALM BEACH (ANP) - Palm Beach International Airport in Florida zal vanaf 9 juli officieel naar de Amerikaanse president Donald Trump vernoemd worden. Dat heeft de Federal Aviation Administration (FAA) bekendgemaakt.

3 uur geleden
Hooggerechtshof VS: abortuspil mag toch per post

WASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof heeft donderdag besloten de toegang tot mifepristone na een telefonisch consult per post tijdelijk te handhaven. Mifepristone is de pil die in de overgrote meerderheid van de abortussen in het land gebruikt wordt.

4 uur geleden
Trump: relatie met China hopelijk sterker en beter dan ooit

BEIJING (ANP) - De relatie tussen de VS en China "zal hopelijk sterker en beter zijn dan ooit tevoren". Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op Truth Social.

4 uur geleden
Denemarken en Australië naar finale Eurovisie Songfestival

WENEN (ANP) - Denemarken en Australië zijn donderdag doorgedrongen tot de finale van het Eurovisie Songfestival. Beide landen worden gezien als kanshebbers voor de winst. Ook Malta, dat met een door de Nederlander Joep van den Boom geschreven nummer meedoet, heeft de tweede halve finale overleefd.

7 uur geleden
Dodental in Oekraïne loopt op na zware Russische aanvallen

KYIV (ANP/AFP/RTR) - Het dodental door de zware Russische aanvallen op Kyiv is opgelopen tot zeker zestien, onder wie twee kinderen. Rusland bestookt Oekraïne al twee dagen lang met honderden drones en tientallen raketten, met Kyiv als voornaamste doelwit. Voor vrijdag is een dag van rouw afgekondigd in de hoofdstad.

7 uur geleden