Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voor de coach van Getafe blijft Ajax favoriet

Voor de coach van Getafe blijft Ajax favoriet

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Bordalás van Getafe is nog lang niet gerust op een goede afloop van het tweeluik met Ajax in de zestiende finales van de Europa League. "We hebben vorige week met 2-0 gewonnen, maar Ajax blijft de favoriet", zei hij op zijn laatste persconferentie in aanloop van de return donderdag in Amsterdam.

Het zegt Bordalás weinig dat Ajax de laatste weken niet in vorm is en belangrijke spelers als Hakim Ziyech, Nicolás Tagliafico, David Neres en Noussair Mazraoui moet missen. "Ajax is favoriet op basis van de historie en het voetbal dat ze vorig jaar en ook dit seizoen al hebben laten zien", stelde de coach van de Spaanse club. "Daarnaast spelen ze in een vol stadion met fanatieke fans. Daarom zijn ze nog steeds absoluut favoriet voor mij."

Getafe irriteerde Ajax vorige week met hard spel, tijdrekken, provocaties en gesimuleerde overtredingen. Coach Bardalás is inmiddels bekend met de kritiek op het spel van zijn ploeg. "Maar mij interesseert het niet wat ze over ons zeggen. Ik ben trots op de speelstijl van mijn ploeg. Zo maken we het zelfs heel grote ploegen heel moeilijk."

"We zijn eigenlijk maar een kleine bescheiden ploeg", kroop Bordalás opnieuw in de rol van underdog. "Het tweede duel met Ajax wordt misschien wel de belangrijkste wedstrijd uit onze clubgeschiedenis. Maar liefst 2000 fans komen naar Amsterdam. Het is heel mooi dat we dat voor elkaar hebben gekregen."

Meer uit Voetbal

De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

17 minuten geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

1 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

2 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

2 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

3 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

3 uur geleden
Trainer Arbeloa bevestigt vertrek bij Real Madrid na laatste duel

MADRID (ANP/AFP) - Trainer Álvaro Arbeloa van Real Madrid heeft bevestigd dat hij na het seizoen vertrekt als coach van de nummer 2 van Spanje. De 43-jarige oud-speler verving begin dit jaar Xabi Alonso, maar heeft de topclub niet aan succes kunnen helpen. "Ja", antwoordde de Spanjaard op de vraag of hij kon bevestigen dat hij volgend seizoen niet meer de coach van de club is.

3 uur geleden