Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voor Berghuis en Blind telt vooral de winst van Ajax

Voor Berghuis en Blind telt vooral de winst van Ajax

VOLENDAM (ANP) - Steven Berghuis was vooral blij met de uitslag van het uitduel van Ajax met FC Volendam (4-2). "Het belangrijkste is dat we hebben gewonnen", zei hij vlak na de wedstrijd bij ESPN.

Ajax verspeelde bijna een voorsprong van 3-0 (3-2) en kwam goed weg toen Henk Veerman net buitenspel stond toen hij de 3-3 leek te maken. Diep in blessuretijd maakte Davy Klaassen het vierde doelpunt van Ajax. "We mogen in het laatste kwartier gewoon niet in de problemen meer komen", zei Berghuis, die de eerste twee treffers van Ajax voorbereidde. "We moeten het samen doen en elkaar helpen, maar je ziet gewoon dat we met vijf of zes nieuwe spelers op het veld staan. Het is nog niet zoals vorig jaar, toen alleen Remko Pasveer en ik nieuw waren. Maar we mogen meer van elkaar eisen. In de eerste helft verspeelden we soms ballen die we niet mogen verspelen. Als je die goed speelt, kan je 0-3 en 0-4 maken. Dat moet wel de norm en de eis worden."

Ook Daley Blind zag Ajax na de 3-1 veel defensieve fouten maken. "We zijn geen ploeg in vorm", zei hij. "Maar juist dan moet je bij de basis blijven en alle afspraken goed nakomen. Dat hebben we na die 3-1 niet gedaan. Dat ga ik nu niet uitgebreid bespreken hier, maar dat zal zondag wel met de trainer erbij gebeuren. Hij zal dat met beelden laten zien. We moeten na die 3-1 niet in paniek raken. Ik ben wel blij dat we hebben gewonnen."

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

2 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

3 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

4 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

6 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

7 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

21 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

21 uur geleden