Volleybalsters winnen ook laatste duel met Duitsland
KIENBAUM (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben ook hun laatste oefenduel met Duitsland in winst omgezet. De ploeg van bondscoach Giovanni Caprara zegevierde in Kienbaum met 3-2. Oranje moest zich wel terugknokken van een achterstand, want de eerste set ging met 25-23 naar het gastland.
De volleybalsters wonnen de daaropvolgende twee sets met 25-14 en 25-21. De vierde set ging met 29-27 naar Duitsland, maar de beslissende set was voor Oranje: 25-17. Omdat het een oefenduel was, ging de laatste set ook tot 25 punten en niet zoals gebruikelijk tot 15.
Celeste Plak deed weer mee bij Oranje. Plak was tijdens de vorige duels met Duitsland aan de kant gebleven vanwege achillespeesklachten. Maandag oefenden de landen op twee velden tegelijk tegen elkaar. Beide Nederlandse formaties wonnen (3-1 en 2-1). Op oudejaarsdag was Oranje met 4-1 te sterk voor Duitsland. Volgende week is het olympisch kwalificatietoernooi in Apeldoorn.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is op de ATP-ranglijst met 23 plekken gestegen naar plaats 83. De Nederlander bereikte op Roland Garros als qualifier de vierde ronde door onder meer af te rekenen met oud-winnaar Stan Wawrinka. In de vierde ronde bleek de Duitse latere winnaar Alexander Zverev zijn eindstation.
45 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Alexander Zverev is opgelucht dat hij zich sinds zondag eindelijk winnaar van een grandslamtoernooi mag noemen. "We hebben nederlagen geleden, we zijn soms ook verliezers geweest op de belangrijkste momenten. Maar uiteindelijk zijn we nu grandslamkampioenen en dat is wat telt", sprak de Duitser na zijn zege op de Italiaan Flavio Cobolli in de finale van Roland Garros tot zijn begeleiders op de tribune.
18 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben bij het WK in Warschau brons gegrepen. Oranje won de troostfinale tegen Azerbeidzjan met 21-14.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft voor het eerst een grandslamtoernooi gewonnen. De 29-jarige Duitser versloeg in de finale van Roland Garros de Italiaan Flavio Cobolli in vijf sets: 6-1 4-6 6-4 6-7 (5) 6-1. De partij duurde 4 uur en 16 minuten.
19 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli is de jongste winnaar van de Grand Prix van Monaco geworden. De 19-jarige Mercedes-coureur won op het stratencircuit in het prinsdom zijn vijfde race op rij en nam het record van jongste winnaar af van de Brit Lewis Hamilton, die zondag als tweede eindigde.
19 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Eugenio Chacarra heeft het KLM Open in Badhoevedorp op zijn naam geschreven. De 26-jarige Spanjaard eindigde met één slag voorsprong op de Fin Oliver Lindell. Golfer Lars van der Vight werd de beste Nederlander op de 38e plaats.
20 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Max Verstappen heeft opgelucht gereageerd dat geen van de andere coureurs op hem is gereden toen hij niet wegkwam bij de start van de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1. "Gelukkig reageerde iedereen achter mij op de juiste wijze", zei hij tegen verschillende media. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest meteen in de eerste ronde opgeven met een defect aan de motor.
21 uur geleden