Volleybalsters verslaan Japan in aanloop naar WK
GRONINGEN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben in de aanloop naar het WK weer een overwinning geboekt. De ploeg van bondscoach Avital Selinger versloeg Japan in MartiniPlaza in Groningen met 3-0: 25-18 25-20 25-22. Zondag staan beide ploegen opnieuw tegenover elkaar, dan in het Topsportcentrum in Rotterdam.
Vorige week speelde Oranje in Belgrado twee keer tegen wereldkampioen Servië. De eerste wedstrijd werd met 3-1 verloren, maar de tweede won Nederland met dezelfde cijfers. De volleybalsters bereiden zich voor op het WK, dat in Nederland en Polen wordt gehouden. De ploeg van Selinger opent het toernooi op vrijdag 23 september in Arnhem tegen Kenia. Kameroen, Puerto Rico, België en Italië zijn de andere tegenstanders in de groepsfase.
Meer uit Sport
SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen noemt de tweede plaats in de Grote Prijs van Oostenrijk voor Formule 1 een heel positief resultaat. De viervoudig wereldkampioen in de Red Bull moest de zege laten aan de Brit George Russell in de Mercedes, maar hij bleef de andere Mercedes-coureur, kampioenschapsleider Kimi Antonelli uit Italië nipt voor.
53 minuten geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Oostenrijk in de Formule 1 als tweede geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest in de race op de Red Bull Ring in Spielberg, het thuiscircuit van zijn team, de zege laten aan de Brit George Russell in een Mercedes. De Italiaan Kimi Antonelli werd namens Mercedes vlak achter Verstappen derde.
1 uur geledenLUZERN (ANP) - De Nederlandse roeiers hebben bij de wereldbeker in het Zwitserse Luzern twee gouden medailles veroverd. Bij de vrouwen waren Benthe Boonstra en Roos de Jong in de dubbeltwee de beste, voor twee boten uit de Verenigde Staten. De Holland Acht won bij de mannen, voor Groot-Brittannië en Australië. De regerend wereldkampioenen pakten vorige maand bij de wereldbeker in Sevilla ook de winst.
2 uur geledenEASTBOURNE (ANP) - Tennisser Zizou Bergs heeft het grastoernooi van Eastbourne op zijn naam geschreven en daarmee vertrouwen opgedaan voor Wimbledon. In de finale rekende hij in drie sets af met de Fransman Ugo Humbert, die hij komende week ook treft in de eerste ronde op het grandslamtoernooi in Londen: 3-6 6-1 6-4.
2 uur geledenASSEN (ANP) - De Japanner Ai Ogura heeft de 95e TT van Assen gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia boekte op het Drentse asfalt zijn eerste overwinning in de koningsklasse van de motorsport. De Spanjaard Raúl Fernández, teamgenoot van Ogura, finishte op twee seconden achterstand als tweede.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman kon het bijna niet geloven dat hij in Nijmegen Nederlands kampioen was geworden. De laatste keer dat hij met de handen omhoog over de streep was gekomen was volgens de 35-jarige renner van Visma - Lease a Bike "heel lang geleden". "Bij de beloften denk ik. Het is een heerlijk gevoel", zei hij in de eerste reactie bij de NOS.
2 uur geledenASSEN (ANP) - Marco Bezzecchi is al in de tweede ronde van de TT van Assen uitgevallen. De Italiaan, die leidt in het wereldkampioenschap van de MotoGP, verloor in de beruchte bocht Ramshoek de controle over zijn Aprilia-motor. Bezzecchi buitelde tientallen meters door de grindbak. Het is nog onduidelijk of hij letsel heeft opgelopen.
2 uur geleden