Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volleybalsters van start op WK in Arnhem tegen Kenia

Volleybalsters van start op WK in Arnhem tegen Kenia

ARNHEM (ANP) - Op de openingsdag van het wereldkampioenschap volleybal voor vrouwen speelt Nederland in het Arnhemse Gelredome tegen Kenia. De Afrikaanse ploeg mag normaal gesproken geen probleem zijn voor het team van bondscoach Avital Selinger, dat zondag ook tegen Kameroen favoriet is. Daarna volgen nog groepswedstrijden tegen Puerto Rico, België en Italië. De beste vier landen uit de poule plaatsen zich voor de tweede groepsfase, die voor Nederland in Rotterdam plaatsvindt.

Het WK is verspreid over Nederland en Polen. De halve finales en de finale zijn in Apeldoorn. De wedstrijd tussen Oranje en Kenia begint om 20.00 uur. Ervoor staan om 18.00 uur Polen en Kroatië tegenover elkaar in het tot volleybaltempel omgebouwde stadion van Vitesse.

De finale van het toernooi is op 15 oktober.

Meer uit Sport

Oud-winnaar Abdi mist marathon Rotterdam door blessure

ROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi doet over ruim twee weken niet mee aan de marathon van Rotterdam. De tweevoudig winnaar uit België heeft zich met een blessure afgemeld, meldt de organisatie.

6 uur geleden
Pogacar bevestigt eerste deelname aan klassieker Parijs-Roubaix

HARELBEKE (ANP) - Tadej Pogacar doet voor het eerst mee aan de wielerklassieker Parijs-Roubaix. Dat meldt zijn ploeg UAE Team Emirates.

9 uur geleden
Schaatser Huizinga verlengt contract bij Team Essent

HEERENVEEN (ANP) - Chris Huizinga schaatst ook de komende jaren voor Team Essent. Het contract van de 27-jarige drievoudig Nederlands kampioen is verlengd tot de zomer van 2028, meldt de ploeg van coach Jac Orie.

9 uur geleden
Djokovic overtuigt tegen Musetti en staat in Miami in kwartfinale

MIAMI (ANP/RTR) - Novak Djokovic heeft zich overtuigend geplaatst voor de kwartfinales van het Miami Open. De 37-jarige Serviër won tegen de Italiaan Lorenzo Musetti twaalf van de laatste veertien games. Het werd 6-2 6-2.

11 uur geleden
Kickbokser Verhoeven verdedigt wereldtitel tegen Rus Vakhitov

AMSTERDAM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven verdedigt zijn wereldtitel op 14 juni tegen de Rus Artem Vakhitov. Kickboksorganisatie Glory heeft de tegenstander van de 35-jarige Nederlander dinsdagavond bevestigd. De 33-jarige Vakhitov is tweevoudig wereldkampioen bij de lichtzwaargewichten bij Glory en kwam de afgelopen jaren in actie in de mixed martial arts (MMA).

23 uur geleden
Britse wielrenner Vernon sprint naar zege in Ronde van Catalonië

FIGUERAS (ANP/BELGA) - Ethan Vernon heeft de tweede etappe van de Ronde van Catalonië op zijn naam geschreven. De Britse wielrenner van Israel - Premier Tech was na een 177 kilometer lange etappe, van Banyoles naar Figueres, de snelste in de massasprint.

1 dag geleden
Wangslijmtest in atletiek om vrouwelijk geslacht te bepalen

NANJING (ANP/AFP) - De mondiale atletiekbond voert een wangslijmtest in om te bepalen of een atleet biologisch gezien een vrouw is. Voorzitter Sebastian Coe noemde dat besluit van World Athletics "een belangrijke manier om de vrouwelijke categorie te beschermen."

1 dag geleden