Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volleybalster Knip traint rest van het jaar bij Oranje

Volleybalster Knip traint rest van het jaar bij Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Kirsten Knip komt tot januari 2021 niet in actie voor een buitenlands clubteam. De 27-jarige libero traint deze zomer met Oranje op Papendal, meldt de volleybalbond. Knip speelde afgelopen seizoen voor het Roemeense Blaj, waar ze een eenjarig contract uitdiende.

"Ik had in Roemenië kunnen blijven spelen, maar privé heb ik een moeilijke tijd gehad. Ik wil nu echt even bij mijn familie zijn om alles samen te verwerken en een plek te geven", zegt de 237-voudig international. "Ik blijf graag volleyballen en zal mezelf de komende maanden in Nederland fit houden. Ik speel al jaren in het buitenland, maar voel dat ik nu gewoon even thuis moet zijn."

Kirsten Knip speelt sinds 2014 in het buitenland, eerst in Frankrijk (Istres) daarna in Duitsland (Vilsbiburg en Aken) en afgelopen seizoen in het Roemeense Blaj. Ze speelt sinds 2012 in Oranje en won zilver op de EK's van 2015 en 2017, brons in de World Grand Prix van 2016 en eindigde ze als vierde op het WK van 2018.

Meer uit Sport

Kogelstootster Schilder tweede bij Diamond League in Eugene

EUGENE (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder is bij de Diamond League in het Amerikaanse Eugene als tweede geëindigd. De Sportvrouw van het Jaar noteerde een afstand van 20,11 meter. Voormalig wereldkampioene Chase Jackson uit de Verenigde Staten werd eerste met een afstand van 20,56 meter.

6 uur geleden
Vingegaard pakt eerste gele trui Tour na winst ploegentijdrit

BARCELONA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft in Barcelona met de zege in de ploegentijdrit de eerste gele trui veroverd van de 113e Tour de France. De 29-jarige Deen werd onder grote belangstelling tijdens de beklimming van de Montjuïc afgezet door zijn laatste overgebleven ploeggenoten van Visma - Lease a Bike en finishte na een kleine 20 kilometer bij het Olympisch Stadion in 21.47,87. Daarna kwam UAE Team Emirates van titelverdediger Tadej Pogačar niet meer aan zijn tijd.

8 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar vierde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde op Wimbledon. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Amerikaan Marcos Giron met 6-2 7-6 (4) 6-4. Hij treft in de volgende ronde de Tsjech Jiří Lehečka.

8 uur geleden
Verstappen start als zevende in GP van Groot-Brittannië

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen start als zevende in de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De viervoudig wereldkampioen moest in de kwalificatie op het circuit van Silverstone veel tijd toegeven op de Mercedessen en Ferrari's. De poleposition ging naar de Italiaan Kimi Antonelli met een beste ronde van 1.28,111 in de Mercedes. De Monegask Charles Leclerc reed in de Ferrari de tweede tijd en zijn Britse teamgenoot Lewis Hamilton de derde tijd.

11 uur geleden
113e Tour de France gestart met ploegentijdrit in Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Spaanse ploeg Caja Rural heeft met debutant Alex Molenaar de 113e editie van de Tour de France in gang getrapt in Barcelona. De 23 teams rijden met tussenpozen van vijf minuten een etappe van bijna 20 kilometer vanaf het Parc del Fòrum naar het Olympisch Stadion op de fameuze berg Montjuïc, waar zich uren van tevoren al veel wielerfans hadden gemeld.

12 uur geleden
Titelverdedigster Świątek onderuit in derde ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek is er niet in geslaagd de vierde ronde op Wimbledon te bereiken. De 25-jarige titelverdedigster uit Polen ging verrassend met 6-7 (9) 2-6 onderuit tegen de Filipijnse Alexandra Eala.

12 uur geleden
Verstappen zesde bij sprintrace op Silverstone, Antonelli wint

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace van de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 28-jarige Red Bull-coureur moest de zege in de korte race op het circuit van Silverstone laten aan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes. De Brit Lewis Hamilton in de Ferrari werd tweede en de Britse wereldkampioen Lando Norris in de McLaren derde.

15 uur geleden