Volleybalster Jasper naar Italiaanse competitie
BRESCIA (ANP) - Volleybalster Marrit Jasper verruilt Duitsland voor Italië. De international van Oranje gaat in de Italiaanse competitie spelen voor Millenium Brescia. Jasper volleybalde de afgelopen vier jaar in Duitsland, de laatste twee seizoenen voor de club Ladies in Black uit Aken.
De 24-jarige Friezin was naar eigen zeggen toe aan een nieuwe uitdaging. "Een nieuw land, een nieuwe taal; alles is nieuw voor me. Ik heb veel goede dingen gehoord over Brescia en de kracht van de Italiaanse competitie, waarin al veel Nederlanders spelen", zei Jasper.
De volleybalster uit Sneek traint nu nog in Nederland, onder meer in het zand. Zo deed Jasper woensdag met haar zus Hester in Zaandam mee aan het openingstoernooi van de Nederlandse beachvolleybalcompetitie. Met de zaalinternationals traint ze voorlopig op Papendal.
Meer uit Sport
TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.
1 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.
3 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.
4 uur geledenROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.
7 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.
14 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."
1 dag geleden