Volleybalster Jasper naar Italiaanse competitie
BRESCIA (ANP) - Volleybalster Marrit Jasper verruilt Duitsland voor Italië. De international van Oranje gaat in de Italiaanse competitie spelen voor Millenium Brescia. Jasper volleybalde de afgelopen vier jaar in Duitsland, de laatste twee seizoenen voor de club Ladies in Black uit Aken.
De 24-jarige Friezin was naar eigen zeggen toe aan een nieuwe uitdaging. "Een nieuw land, een nieuwe taal; alles is nieuw voor me. Ik heb veel goede dingen gehoord over Brescia en de kracht van de Italiaanse competitie, waarin al veel Nederlanders spelen", zei Jasper.
De volleybalster uit Sneek traint nu nog in Nederland, onder meer in het zand. Zo deed Jasper woensdag met haar zus Hester in Zaandam mee aan het openingstoernooi van de Nederlandse beachvolleybalcompetitie. Met de zaalinternationals traint ze voorlopig op Papendal.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
9 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
14 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
16 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
18 uur geleden