Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volleyballers tegen Oekraïne in achtste finales WK

Volleyballers tegen Oekraïne in achtste finales WK

LJUBLJANA (ANP) - De Nederlandse volleyballers gaan het in de achtste finales van het WK opnemen tegen Oekraïne. De ploeg van bondscoach Roberto Piazza, die in de groepsfase alle wedstrijden won, blijft voorlopig in Slovenië. Het duel met Oekraïne wordt maandag vanaf 17.30 uur in Ljubljana gespeeld. Slovenië organiseert de mondiale eindronde samen met Polen.

De 'Lange Mannen' wonnen in de Sloveense hoofdstad van Egypte (3-0), Argentinië (3-2) en Iran (3-1). Aanvoerder Nimir Abdelaziz voert na de groepsfase de topscorerslijst van het WK aan. De 30-jarige Abdelaziz tekende in drie wedstrijden voor 85 punten.

Net als Nederland wonnen ook Servië, Brazilië, Polen, Frankrijk en Italië al hun groepswedstrijden; Servië en Italië zelfs allemaal met 3-0. Oekraïne eindigde in poule A als tweede achter Servië met twee zeges en één nederlaag.

Meer uit Sport

Verstappen dreigt race-engineer na 2027 te verliezen aan McLaren

MILTON KEYNES/WOKING (ANP/RTR) - Max Verstappen dreigt na 2027 zijn race-engineer Gianpiero Lambiase bij Red Bull kwijt te raken. De 45-jarige Italiaan maakt na volgend seizoen de overstap naar McLaren, zoals Dagblad De Limburger en De Telegraaf eerder berichtten. Ook de BBC en persbureau Reuters bevestigen de overgang op basis van bronnen.

30 minuten geleden
Vos keert na overlijden vader terug in Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Marianne Vos gaat zondag van start in Parijs-Roubaix. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op de eigen site. De 38-jarige renster miste afgelopen zondag de Ronde van Vlaanderen vanwege het overlijden van haar vader. Ook liet ze eerder Milaan-Sanremo schieten toen haar vader ernstig ziek was.

1 uur geleden
Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

19 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

19 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

21 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

23 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

1 dag geleden