Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volleyballers Dynamo veroveren dertiende landstitel

Volleyballers Dynamo veroveren dertiende landstitel

APELDOORN (ANP) - De volleyballers van Draisma Dynamo hebben de landstitel veroverd. De ploeg uit Apeldoorn won in eigen huis het beslissende derde duel met Amysoft Lycurgus, nadat het zaterdag in Groningen de stand in de best-of-three serie gelijk had getrokken. Dynamo won in vier sets: 23-25 28-26 25-17 25-20.

Het is de dertiende landstitel voor Dynamo, dat al de recordhouder was. De laatste titel dateerde alweer van 2010. Vanwege coronabesmettingen bij Dynamo was de finale ingekort van een best-of-five naar maximaal drie wedstrijden.

Lycurgus versloeg Dynamo vorig week zondag wel in de uitgestelde bekerfinale. De ploeg uit Groningen deed dat voor het tweede jaar op rij. In de finale was Lycurgus toen in vier sets de sterkste.

Meer uit Sport

Start sprintrace in Singapore uitgesteld na hevige regen

SINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.

42 minuten geleden
Mollema 'wil genieten van leven' na afscheid als wielrenner

BERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.

42 minuten geleden
Márquez herovert leiding MotoGP na zege in sprintrace

MANDALIKA (ANP) - Zevenvoudig wereldkampioen Marc Márquez heeft de leiding in de MotoGP weer in handen. De 33-jarige Spanjaard won de sprintrace van de Grote Prijs van Indonesië, concurrent Jorge Martín werd vierde. Márquez heeft nu een voorsprong van 4 punten op zijn landgenoot.

2 uur geleden
Wielrenster Vos verovert in Australië tweede wereldtitel gravel

NANNUP (ANP) - Wielrenster Marianne Vos is voor de tweede keer wereldkampioene gravelrijden geworden. De 39-jarige Nederlandse kwam in het Australische Nannup na 126 kilometer over grotendeels onverharde wegen solo over de finish. In de laatste fase van de wedstrijd reed ze samen op kop met Rosa Klöser, maar de Duitse kwam enkele kilometers voor de streep ten val. Klöser veroverde nog wel het zilver, de Nederlandse Larissa Hartog het brons.

3 uur geleden
Judoka Van Heemst verliest duel om brons bij WK-debuut

BAKOE (ANP) - Judoka Yael van Heemst is er op de WK judo in Bakoe niet in geslaagd om de eerste medaille voor Nederland te winnen. De 24-jarige WK-debutante verloor de strijd om het brons in de klasse tot 78 kilogram van de Duitse Anna Monta Olekin. Het duel was binnen 2 minuten beslist op ippon.

18 uur geleden
Verstappen pakt poleposition voor sprintrace GP Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de snelste ronde gereden in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 start zaterdag van poleposition in de sprintrace. Het is de elfde keer in de carrière van de coureur van Red Bull dat hij de pole pakt voor de sprint.

20 uur geleden
Debutante Van Heemst op voor brons bij WK judo

BAKOE (ANP) - Judoka Yael van Heemst mag op de WK in Bakoe (Azerbeidzjan) strijden om de bronzen plak in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige WK-debutante neemt het later vrijdag op tegen de Duitse Anna Monta Olek.

22 uur geleden