Vollering start twee dagen na val toch in Ronde van Burgos
BURGOS (ANP) - Wielrenster Demi Vollering start donderdag in de Ronde van Burgos. Dat maakte haar team, SD Worx, vlak voor de openingsrit bekend. Vollering kwam dinsdag ten val in de eendaagse wielerkoers Durango - Durango Emakumeen Saria en verbleef een nacht in het ziekenhuis omdat ze een paar keer flauwviel na haar val. Na observatie werden geen blessures gevonden.
Vollering reed woensdag al een trainingsrit in de hoop donderdag in de Ronde van Burgos te kunnen starten. "Demi start", klinkt het nu bij de ploeg.
De Nederlandse renster schreef afgelopen weekend de Ronde van Itzulia nog op haar naam door alle etappes te winnen. Eerder dit jaar won ze ook al de Brabantse Pijl en eindigde ze als tweede in de Omloop Het Nieuwsblad en de Amstel Gold Race.
De Ronde van Burgos duurt van 19 tot en met 22 mei. Vorig jaar werd de vierdaagse rittenkoers in Spanje gewonnen door Anna van der Breggen, nu een van de ploegleiders bij SD Worx.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong keek zondag in Parijs terug op "een hele mooie verjaardag en een mooi toernooi". Dat zei de 26-jarige Nederlander zondag na afloop van zijn nederlaag in de vierde ronde van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev tegen de NOS. "Ik baal natuurlijk dat ik heb verloren, maar het is wel mooi als het publiek je verwelkomt door 'happy birthday' te zingen."
2 uur geledenROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.
3 uur geledenROME (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan heeft de laatste etappe in de Giro op zijn naam geschreven. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek was in Rome de snelste in de massasprint. De Nederlander Dylan Groenewegen van Unibet Rose Rockets kon zich niet mengen in de strijd om de winst en finishte als vierde.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Aan de verrassende opmars van Jesper de Jong op Roland Garros is een einde gekomen. De 26-jarige Nederlander verloor op zijn verjaardag in de vierde ronde in drie sets van de Duitser Alexander Zverev: 6-7 (3) 4-6 1-6. Zverev speelt in de kwartfinale tegen de Spanjaard Rafael Jódar, die zijn landgenoot Pablo Carreño Busta in een vijfsetter versloeg.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Rafael Jódar staat voor het eerst in de kwartfinales van Roland Garros. De 19-jarige tennisser won in een Spaans onderonsje in vijf sets van de 15 jaar oudere Pablo Carreño Busta: 4-6 4-6 6-1 6-2 6-2. Jódar speelt tegen de winnaar van de partij tussen Jesper de Jong en de Duitser Alexander Zverev.
5 uur geledenGÖTZIS (ANP) - Meerkampsters Emma Oosterwegel en Sofie Dokter zijn bij de zevenkamp in Götzis in Oostenrijk als tweede en derde geëindigd. De Zwitserse Annik Kälin won.
6 uur geledenSCARPERIA E SAN PIERO (ANP) - Marco Bezzecchi heeft zondag de Italiaanse MotoGP op het circuit van Mugello gewonnen. De 27-jarige Italiaan maakte daarmee zijn kansen op zijn eerste wereldtitel groter. De Spanjaard Marc Márquez eindigde als zevende bij zijn comeback na een blessure.
8 uur geleden