Vollering langer bij wielerploeg SD Worx
MECHELEN (ANP) - Demi Vollering heeft haar contract met wielerploeg SD Worx met twee jaar verlengd. De 25-jarige renster uit Pijnacker won het afgelopen jaar onder meer Luik-Bastenaken-Luik en La Course, de vrouwenwedstrijd tijdens de Tour de France.
Vollering stapte een jaar geleden over van Parkhotel Valkenburg naar SD Worx, waar ze een contract voor twee jaar ondertekende. Nu blijft ze zeker tot eind 2024 aan de ploeg van sportief manager Danny Stam verbonden. "Ik voel me op mijn plaats hier", vertelde ze tijdens de online teampresentatie. "Het voelt goed dat SD Worx zo veel vertrouwen in me heeft en langer met me door wil. Ik rijd in de beste ploeg ter wereld, wat meer kan ik wensen?"
Vollering wordt vaak gezien als de opvolgster van Anna van der Breggen, die na het afgelopen seizoen stopte en nu een van haar ploegleiders is. "Ik voel geen druk als mensen dat zeggen. Ik zie het als een compliment, maar ben wel een ander type renster. Ik zou meteen tekenen voor een erelijst zoals zij die heeft", aldus Vollering, die onder meer mikt op een goed resultaat in de Tour de France voor vrouwen komende zomer. "Met name de laatste twee zware etappes moeten me liggen. Ik hoop dan goed te zijn."
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
23 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
1 dag geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geƫindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
1 dag geleden