Vollering langer bij wielerploeg SD Worx
MECHELEN (ANP) - Demi Vollering heeft haar contract met wielerploeg SD Worx met twee jaar verlengd. De 25-jarige renster uit Pijnacker won het afgelopen jaar onder meer Luik-Bastenaken-Luik en La Course, de vrouwenwedstrijd tijdens de Tour de France.
Vollering stapte een jaar geleden over van Parkhotel Valkenburg naar SD Worx, waar ze een contract voor twee jaar ondertekende. Nu blijft ze zeker tot eind 2024 aan de ploeg van sportief manager Danny Stam verbonden. "Ik voel me op mijn plaats hier", vertelde ze tijdens de online teampresentatie. "Het voelt goed dat SD Worx zo veel vertrouwen in me heeft en langer met me door wil. Ik rijd in de beste ploeg ter wereld, wat meer kan ik wensen?"
Vollering wordt vaak gezien als de opvolgster van Anna van der Breggen, die na het afgelopen seizoen stopte en nu een van haar ploegleiders is. "Ik voel geen druk als mensen dat zeggen. Ik zie het als een compliment, maar ben wel een ander type renster. Ik zou meteen tekenen voor een erelijst zoals zij die heeft", aldus Vollering, die onder meer mikt op een goed resultaat in de Tour de France voor vrouwen komende zomer. "Met name de laatste twee zware etappes moeten me liggen. Ik hoop dan goed te zijn."
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Tennisser Jannik Sinner (24) heeft de Madrid Open op zijn naam geschreven. De Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst won in de finale van het masterstoernooi in twee sets van de 29-jarige Duitser Alexander Zverev: 6-1 6-2.
2 uur geledenDOESJANBE (ANP) - Judoka Yael van Heemst heeft bij de Grand Slam in Doesjanbe in Tadzjikistan zilver veroverd in de klasse tot 78 kilogram. De 24-jarige judoka verloor met ippon in de finale van Jelizaveta Litvinenko, die uitkomt voor de Verenigde Arabische Emiraten. Marit Kamps greep in dezelfde klasse brons.
3 uur geledenLEYSIN (ANP) - Tadej Pogacar heeft de Ronde van Romandië op zijn naam geschreven. De wereldkampioen van UAE Team Emirates won de slotrit van Lucens naar Leysin en boekte zo zijn vierde etappezege in de Zwitserse rittenkoers.
3 uur geledenSALVATERRA DE MIÑO (ANP) - Wielrenster Noemi Rüegg heeft de eerste etappe van de Vuelta Femenina op haar naam geschreven. De Zwitserse van EF Education - Oatly kwam na 113 kilometer door de Spaanse regio Galicië als eerste over de finish in Salvaterra de Miño, nabij de Portugese grens. In een sprint bleef ze de Belgische Lotte Kopecky voor. De Duitse Franziska Koch werd derde.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - De Grote Prijs van Miami begint zondag drie uur eerder dan gepland vanwege de weersverwachtingen. De race zal om 13.00 uur (lokale tijd) beginnen, omdat er rond de oorspronkelijke starttijd extreem weer wordt verwacht, waaronder zware onweersbuien.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
19 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
21 uur geleden