Vollering langer bij wielerploeg SD Worx
MECHELEN (ANP) - Demi Vollering heeft haar contract met wielerploeg SD Worx met twee jaar verlengd. De 25-jarige renster uit Pijnacker won het afgelopen jaar onder meer Luik-Bastenaken-Luik en La Course, de vrouwenwedstrijd tijdens de Tour de France.
Vollering stapte een jaar geleden over van Parkhotel Valkenburg naar SD Worx, waar ze een contract voor twee jaar ondertekende. Nu blijft ze zeker tot eind 2024 aan de ploeg van sportief manager Danny Stam verbonden. "Ik voel me op mijn plaats hier", vertelde ze tijdens de online teampresentatie. "Het voelt goed dat SD Worx zo veel vertrouwen in me heeft en langer met me door wil. Ik rijd in de beste ploeg ter wereld, wat meer kan ik wensen?"
Vollering wordt vaak gezien als de opvolgster van Anna van der Breggen, die na het afgelopen seizoen stopte en nu een van haar ploegleiders is. "Ik voel geen druk als mensen dat zeggen. Ik zie het als een compliment, maar ben wel een ander type renster. Ik zou meteen tekenen voor een erelijst zoals zij die heeft", aldus Vollering, die onder meer mikt op een goed resultaat in de Tour de France voor vrouwen komende zomer. "Met name de laatste twee zware etappes moeten me liggen. Ik hoop dan goed te zijn."
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.
3 uur geledenBRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.
8 uur geledenROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).
10 uur geledenHENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.
11 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.
15 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.
15 uur geleden