Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vollering baalt van chaotische wegrace op Spelen

Vollering baalt van chaotische wegrace op Spelen

PARIJS (ANP) - Demi Vollering kon geen rol spelen in de naar haar mening chaotische olympische wegrace. Ze probeerde de Nederlandse kopvrouw Lorena Wiebes nog terug te brengen naar de kop van de koers, waar Marianne Vos wel reed en het zilver pakte achter de Amerikaanse Kristen Faulkner.

Een val van twee rensters had de groep doen breken. Alleen Vos was vooraan mee. "Het is enorm balen", vertelde Vollering, winnares van de Tour de France van vorig jaar. "Ik moest even uit de pedalen en kon niet mee toen Lotte Kopecky de sprong naar de kopgroep maakte."

Vollering besloot Wiebes op sleeptouw te nemen. "Ik dacht dat ik haar nog wel terug kon brengen, maar dat lukte niet. Het gat werd alleen maar groter. Misschien zaten we te ver naar achteren en hadden we niet achter die val moeten zitten, maar het was zo'n chaotische race. Het is balen, omdat je ook nul hulp krijgt van andere landen. Terwijl die ook de kans op een medaille zien vervliegen. Ze kijken allemaal naar ons. Dat is het lot van de sterkste ploeg. We mogen toch nog trots zijn op de medaille van Marianne, zeker na zo'n rare wedstrijd."

Meer uit Sport

Nederlandse turners na eerste dag WK op plek vijf, Japan leidt

ROTTERDAM (ANP) - Turners Casimir Schmidt, Elijah Faverus, Amine Abaidi, Loran de Munck en Jermain Grünberg bezetten na vier van de zes startgroepen (subdivisies) de vijfde plek in het landenklassement bij de WK in Rotterdam. Olympisch teamkampioen Japan gaat aan de leiding (254,529 punten), gevolgd door Europees kampioen Groot-Brittannië (251,460).

4 uur geleden
Turner De Munck hoopt dat WK-teamfinale haalbaar is

ROTTERDAM (ANP) - Turner Loran de Munck (27) hoopt dat de teamscore van de Nederlandse ploeg voldoende is voor een plek in de teamfinale. Na drie van de zes startgroepen staat Nederland tweede. De beste acht landenteams gaan naar de finale.

4 uur geleden
Turner Schmidt na dagen van twijfel opgelucht bij WK

ROTTERDAM (ANP) - Turner Casimir Schmidt (30) heeft eerder deze week getwijfeld of hij wel in actie kon komen bij de WK in Rotterdam. Dat zei hij na afloop van de kwalificatiewedstrijd.

5 uur geleden
Nederlandse turners moeten voorlopig afwachten bij WK

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse turners moeten bij de WK in Rotterdam nog lang wachten voor duidelijk is waar hun teamtotaal van 242,995 punten ze brengt. Na drie van de zes startgroepen (subdivisies) bezetten turners Casimir Schmidt, Loran de Munck, Elijah Faverus, Amine Abaidi en Jermain Grünberg de tweede plek in het landenklassement. De Russische ploeg, uitkomend als World Gymnastics 2, gaat voorlopig aan de leiding met 249,162 punten.

6 uur geleden
Borghesi wint vierde etappe Eneco Tour, Nooijen behoudt leiding

WIJSTER (ANP) - Wielrenster Letizia Borghesi heeft de vierde etappe van de Eneco Tour op haar naam geschreven. De Italiaanse van AG Insurance - Soudal was op de keien naar de top van de VAM-berg de sterkste en bleef Pfeiffer Georgi (Team Picnic PostNL) voor. Lieke Nooijen werd derde en gaat zondag als klassementsleidster de slotetappe in.

9 uur geleden
Van Empel viert rentree met vierde plaats in veldrit Meulebeke

MEULEBEKE (ANP) - Fem van Empel heeft haar rentree in het veldrijden gevierd met de vierde plaats in de Berencross in het Belgische Meulebeke. De 24-jarige drievoudig wereldkampioene was er bijna een jaar lang uit door mentale problemen.

9 uur geleden
Russische turners voorlopig aan de leiding bij WK in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - De Russische turnmannen, uitkomend als World Gymnastics 2, hebben na de tweede van in totaal zes startgroepen (subdivisies) de leiding gepakt in het landenklassement bij de WK turnen in Rotterdam.

10 uur geleden