Völler begeleidt Duitse voetbalploeg tot en met WK 2026
FRANKFURT (ANP/DPA) - Rudi Völler blijft tot en met het WK van 2026 directeur van de Duitse voetbalploeg. Twee maanden voor het begin van het EK in eigen land heeft de voetbalbond DFB het contract met de oud-international met twee jaar verlengd. Völler werkt sinds februari 2023 voor de DFB. Hij volgde Oliver Bierhoff op.
"In de afgelopen veertien maanden heb ik gemerkt dat ik elke dag meer van mijn verantwoordelijke rol bij de DFB ben gaan houden", zei Völler in een persbericht. "Wat eerst misschien nog als een verplichting aan Duitsland, de bond en het nationale team voelde, is allang een persoonlijke zorg geworden."
Nu is de vraag of de DFB ook het contract met bondscoach Julian Nagelsmann nog voor het EK verlengt. Ook zijn contract loopt na het toernooi af. De aanstelling van Nagelsmann, in september als opvolger van Hansi Flick, was een keuze van Völler.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
16 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
18 uur geleden