Volkskrant, AD en Trouw zaterdag mogelijk later
AMSTERDAM (ANP) - De landelijke ochtendkranten van DPG Media, de Volkskrant, het AD en Trouw, waarschuwen dat de zaterdagse editie mogelijk later op de mat ligt dan gebruikelijk. Dat heeft alles te maken met het winterweer.
"Hoewel we er alles aan doen om de krant te bezorgen, valt niet uit te sluiten dat we ook dit weekeinde voor een grote opgave komen te staan. Daarom vragen wij u er rekening mee te houden dat de krant zaterdag later kan worden bezorgd dan u gewend bent. Onze excuses hiervoor", schrijven de directie van DPG en de hoofdredacties van de kranten vrijdag.
Afgelopen maandag lukte het door de winterse omstandigheden helemaal niet om de papieren kranten naar de abonnees te krijgen. Zij konden hun krant wel digitaal lezen. Ook de dagen erna konden de kranten nog niet overal worden bezorgd. "De buitengebieden en sommige dorpen en wijken bleken moeilijk bereikbaar voor onze chauffeurs en bezorgers. Velen van u toonden hiervoor begrip en staken onze bezorgers zelfs een hart onder de riem. Maar er is ook onbegrip. Na enige dagen begint het geduld op te raken. Dat begrijpen wij."
Meer uit Binnenland
HILVERSUM (ANP) - Tv-presentator Koos Postema is op 93-jarige leeftijd overleden. Dat heeft een woordvoerder van zijn familie zondag aan het ANP bekendgemaakt. Postema overleed zaterdag aan de gevolgen van ouderdom in het bijzijn van zijn twee dochters Judith en Ingrid.
1 uur geledenLECH (ANP) - De populaire skigebieden Lech en Zürs zijn weer bereikbaar voor automobilisten, meldt de Oostenrijkse nieuwszender ORF. De Arlbergpas was sinds zaterdagmiddag afgesloten na een lawine, hierdoor konden mensen het gebied tijdelijk niet in of uit. De regio is erg populair onder Nederlandse wintersporters.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Van de acht personen die zaterdag zijn aangehouden tijdens een demonstratie in Den Haag, zit nog een verdachte vast. Er werd gedemonstreerd tegen de komst van asielzoekers in het voormalige Haga Ziekenhuis aan de Sportlaan. De persoon die nog vastzit, wordt verdacht van het mishandelen van een politieagent. De agent werd met een voorwerp op het achterhoofd geslagen.
3 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Bij een ongeluk op de snelweg A59 bij Waalwijk is in de nacht van zaterdag op zondag een 81-jarige vrouw uit Oosterhout om het leven gekomen. Ze botste met haar auto tegen een ander voertuig. Uit onderzoek blijkt dat de vrouw aan het spookrijden was, meldt de politie.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De snelweg A59 bij Waalwijk (richting knooppunt Zonzeel) is zondagochtend rond 07.30 uur weer opengegaan, meldt de ANWB. Eerder in de nacht werd het wegdeel afgesloten omdat er een verkeersongeluk was gebeurd. Ook toeritten gingen dicht.
3 uur geledenHOUTEN (ANP) - Komende week krijgen we alvast een voorproefje van het lenteweer met op woensdag temperaturen rond de 18 graden. In een voorlopige weersvoorspelling van Weeronline zet die trend voor maart door met hogere temperaturen dan gebruikelijk.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag in Groningen een waarschuwingsschot gelost, nadat agenten te voet de achtervolging hadden ingezet op een verdachte. Volgens de politie was zij rond 02.30 uur afgekomen op een melding van een schietpartij in de Hagedisstraat in de stad, waarbij meerdere personen betrokken zouden zijn.
8 uur geleden