Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volksheld Kudus in de basis bij Ghana tegen Uruguay

Volksheld Kudus in de basis bij Ghana tegen Uruguay

AL WAKRAH (ANP) - Mohammed Kudus staat als verwacht in de basis bij Ghana, dat om 16.00 uur zijn laatste groepswedstrijd speelt tegen Uruguay. De Ajacied is op het WK uitgegroeid tot de held van Ghana, nadat hij twee keer scoorde in de met 3-2 gewonnen wedstrijd tegen Zuid-Korea.

Ghana staat tweede in groep H achter Portugal, dat al zeker is van de achtste finales. Het Afrikaanse land heeft dus nog alle kans op het bereiken van de laatste zestien.

Bij Uruguay heeft oud-Ajacied Luis Suárez een basisplaats. Hij is tevens aanvoerder van de ploeg, want Diego Godin is op de reservebank beland. In de vorige wedstrijd tegen Portugal, die de Zuid-Amerikanen verloren met 2-0, was Suárez nog reserve. De spits viel toen in na 73 minuten. Uruguay heeft pas 1 punt verdiend en moet sowieso winnen van Ghana om kans te houden op een plek in de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

1 minuut geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

5 minuten geleden
AC Milan lijdt nederlaag tegen Udinese, doelpunt Ekkelenkamp

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.

9 minuten geleden
Bayern München verbreekt record meeste doelpunten in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.

11 minuten geleden
De Graafschap geeft zege weg met twee doelpunten in blessuretijd

VENLO (ANP) - De Graafschap heeft in de eerste divisie op pijnlijke wijze punten verspeeld. De Doetinchemmers stonden in Venlo met 3-1 voor tegen VVV, maar kregen in de blessuretijd van de tweede helft nog twee doelpunten tegen: 3-3.

16 minuten geleden
FC Utrecht klopt Telstar ruim en houdt play-offs in zicht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.

1 uur geleden
Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

2 uur geleden