Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam wint ruim en blijft in spoor koploper Excelsior

Volendam wint ruim en blijft in spoor koploper Excelsior

VELSEN (ANP) - Volendam blijft in het spoor van de koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De club haalde uit bij Telstar. In Velsen werd het 1-5. Excelsior, dat op eigen veld VVV-Venlo versloeg (3-0), heeft als lijstaanvoerder een punt voorsprong op Volendam. De Rotterdammers hebben echter ook een wedstrijd meer gespeeld. De Graafschap speelde gelijk (0-0) tegen FC Eindhoven en staat nu 2 punten achter op Excelsior.

In Velsen was het na 21 minuten 1-3 voor Volendam, dat aanvankelijk nog op achterstand was gekomen ook. Met een kopbal opende Özgür Aktas de score voor Telstar. Door treffers van Ibrahim El Kadiri en Robert Mühren kwam de formatie van trainer Wim Jonk op voorsprong, twee keer na fraai uitgespeelde aanvallen. Met een beetje gelukt zorgde Daryl van Mieghem voor nummer 3 van de bezoekers.

Nog voor rust liep Volendam verder uit. Mühren zorgde met zijn tweede van de avond voor 1-4. Jim Beers kopte na ruim een uur de vijfde binnen.

Excelsior kwam vlak voor rust op voorsprong tegen VVV. Reuven Niemeijer scoorde met het hoofd, na een voorzet van Siebe Horemans. Meteen na de hervatting liepen de Rotterdammers verder uit. Opnieuw maakte Niemeijer het doelpunt, nu door de bal de bovenhoek in te jagen. Thijs Dallinga zorgde vervolgens nog voor de 3-0.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

42 minuten geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

1 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

1 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

1 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

1 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

1 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

3 uur geleden