Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam wint ruim en blijft in spoor koploper Excelsior

Volendam wint ruim en blijft in spoor koploper Excelsior

VELSEN (ANP) - Volendam blijft in het spoor van de koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De club haalde uit bij Telstar. In Velsen werd het 1-5. Excelsior, dat op eigen veld VVV-Venlo versloeg (3-0), heeft als lijstaanvoerder een punt voorsprong op Volendam. De Rotterdammers hebben echter ook een wedstrijd meer gespeeld. De Graafschap speelde gelijk (0-0) tegen FC Eindhoven en staat nu 2 punten achter op Excelsior.

In Velsen was het na 21 minuten 1-3 voor Volendam, dat aanvankelijk nog op achterstand was gekomen ook. Met een kopbal opende Özgür Aktas de score voor Telstar. Door treffers van Ibrahim El Kadiri en Robert Mühren kwam de formatie van trainer Wim Jonk op voorsprong, twee keer na fraai uitgespeelde aanvallen. Met een beetje gelukt zorgde Daryl van Mieghem voor nummer 3 van de bezoekers.

Nog voor rust liep Volendam verder uit. Mühren zorgde met zijn tweede van de avond voor 1-4. Jim Beers kopte na ruim een uur de vijfde binnen.

Excelsior kwam vlak voor rust op voorsprong tegen VVV. Reuven Niemeijer scoorde met het hoofd, na een voorzet van Siebe Horemans. Meteen na de hervatting liepen de Rotterdammers verder uit. Opnieuw maakte Niemeijer het doelpunt, nu door de bal de bovenhoek in te jagen. Thijs Dallinga zorgde vervolgens nog voor de 3-0.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick geeft spelers Barcelona vrij om 'te herpakken'

GIRONA (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick geeft de spelers van FC Barcelona twee dagen vrij om bij te komen van twee nederlagen op rij. "Ik denk dat het belangrijk is dat ze zich herpakken", zei de coach na de 2-1-nederlaag tegen Girona, waardoor de Catalaanse ploeg de koppositie kwijtraakte aan Real Madrid. Het verlies tegen Girona kwam vier dagen na de 4-0-nederlaag tegen Atlético in het Spaanse bekertoernooi.

44 minuten geleden
President maakt FIFA-baas Infantino Libanees staatsburger

BEIROET (ANP/DPA) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft dankzij een uitzondering in de wetgeving een Libanees paspoort gekregen. "Trots om officieel Libanees te zijn. Ik hou van Libanon en voel me thuis in dit prachtige land", aldus de Zwitser in een post op Instagram.

46 minuten geleden
Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

11 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

15 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

16 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

17 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

21 uur geleden