Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam wint ruim en blijft in spoor koploper Excelsior

Volendam wint ruim en blijft in spoor koploper Excelsior

VELSEN (ANP) - Volendam blijft in het spoor van de koploper in de Keuken Kampioen Divisie. De club haalde uit bij Telstar. In Velsen werd het 1-5. Excelsior, dat op eigen veld VVV-Venlo versloeg (3-0), heeft als lijstaanvoerder een punt voorsprong op Volendam. De Rotterdammers hebben echter ook een wedstrijd meer gespeeld. De Graafschap speelde gelijk (0-0) tegen FC Eindhoven en staat nu 2 punten achter op Excelsior.

In Velsen was het na 21 minuten 1-3 voor Volendam, dat aanvankelijk nog op achterstand was gekomen ook. Met een kopbal opende Özgür Aktas de score voor Telstar. Door treffers van Ibrahim El Kadiri en Robert Mühren kwam de formatie van trainer Wim Jonk op voorsprong, twee keer na fraai uitgespeelde aanvallen. Met een beetje gelukt zorgde Daryl van Mieghem voor nummer 3 van de bezoekers.

Nog voor rust liep Volendam verder uit. Mühren zorgde met zijn tweede van de avond voor 1-4. Jim Beers kopte na ruim een uur de vijfde binnen.

Excelsior kwam vlak voor rust op voorsprong tegen VVV. Reuven Niemeijer scoorde met het hoofd, na een voorzet van Siebe Horemans. Meteen na de hervatting liepen de Rotterdammers verder uit. Opnieuw maakte Niemeijer het doelpunt, nu door de bal de bovenhoek in te jagen. Thijs Dallinga zorgde vervolgens nog voor de 3-0.

Meer uit Voetbal

NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

21 minuten geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

32 minuten geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

36 minuten geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

1 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

1 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

1 uur geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

1 uur geleden