Volendam verliest in Utrecht en haakt voorlopig af
UTRECHT (ANP) - FC Volendam heeft voor het eerst sinds oktober van vorig jaar verloren in de eerste divisie. De ploeg van trainer Wim Jonk werd in Utrecht met 2-1 verslagen door Jong FC Utrecht.
FC Volendam had vijftien duels op een rij niet verloren in de Keuken Kampioen Divisie. De laatste nederlaag dateerde van 18 oktober, toen Go Ahead Eagles met 3-0 te sterk was. Voor de Volendammers was het wel de derde wedstrijd op een rij die geen zege opleverde. Het werd de afgelopen twee speelrondes 1-1 tegen Telstar en Jong AZ. Door de mindere periode is de achterstand van de nummer 4 op koploper SC Cambuur nu negen punten.
Jong FC Utrecht kwam al in de zesde minuut op voorsprong via Jeredy Hilterman. Een kwartier later maakte Martijn Kaars gelijk, maar Odysseus Velanas bezorgde de Utrechters de drie punten. Bij de thuisploeg werd Justin Lonwijk een kwartier voor tijd met rood weggestuurd.
Jong AZ - FC Eindhoven eindigde in 2-4.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.
10 uur geledenDENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
18 uur geleden