Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam steviger op laatste plaats na forse nederlaag tegen NEC

Volendam steviger op laatste plaats na forse nederlaag tegen NEC

VOLENDAM (ANP) - Het wordt voor FC Volendam steeds lastiger om zich in de Eredivisie te handhaven. De nummer laatst van de ranglijst verloor ook de thuiswedstrijd tegen NEC (2-5), na een nederlaag van afgelopen zondag voor eigen publiek tegen sc Heerenveen (0-4).

FC Volendam houdt een achterstand van 5 punten op RKC Waalwijk. De Brabanders staan zestiende, een positie die aan het einde van het seizoen verplicht tot deelname aan de play-offs voor promotie en degradatie. RKC speelt zaterdag nog tegen Go Ahead Eagles.

Voor NEC ziet de nabije toekomst er zonnig uit. De club plaatste zich dinsdag al voor de finale van de KNVB-beker en staat nu in punten gelijk met Ajax, de nummer 5 van de Eredivisie die zondag FC Utrecht ontvangt.

Late treffers

NEC miste Bram Nuytinck en Dirk Proper in Volendam, maar leidde bij rust al met 0-3. Sontje Hansen maakte de openingstreffer en bereidde een doelpunt van Kodai Sano voor. Sylla Sow tekende voor het derde doelpunt van de bezoekers.

Vivaldo Semedo leek Volendam in de openingsfase van de eerste helft op voorsprong te koppen, maar zijn treffer werd afgekeurd omdat zijn ploeggenoot Zach Booth doelman Jasper Cillessen hinderde. Semedo scoorde in de tweede helft alsnog voor de thuisploeg (1-3). Invallers Rober González en Lars Olden Larsen troffen nog doel voor NEC en Booth scoorde bij een achterstand van 1-4 voor Volendam.

Meer uit Voetbal

Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

5 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

10 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

19 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

22 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

22 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

22 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

23 uur geleden