Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam steviger op laatste plaats na forse nederlaag tegen NEC

Volendam steviger op laatste plaats na forse nederlaag tegen NEC

VOLENDAM (ANP) - Het wordt voor FC Volendam steeds lastiger om zich in de Eredivisie te handhaven. De nummer laatst van de ranglijst verloor ook de thuiswedstrijd tegen NEC (2-5), na een nederlaag van afgelopen zondag voor eigen publiek tegen sc Heerenveen (0-4).

FC Volendam houdt een achterstand van 5 punten op RKC Waalwijk. De Brabanders staan zestiende, een positie die aan het einde van het seizoen verplicht tot deelname aan de play-offs voor promotie en degradatie. RKC speelt zaterdag nog tegen Go Ahead Eagles.

Voor NEC ziet de nabije toekomst er zonnig uit. De club plaatste zich dinsdag al voor de finale van de KNVB-beker en staat nu in punten gelijk met Ajax, de nummer 5 van de Eredivisie die zondag FC Utrecht ontvangt.

Late treffers

NEC miste Bram Nuytinck en Dirk Proper in Volendam, maar leidde bij rust al met 0-3. Sontje Hansen maakte de openingstreffer en bereidde een doelpunt van Kodai Sano voor. Sylla Sow tekende voor het derde doelpunt van de bezoekers.

Vivaldo Semedo leek Volendam in de openingsfase van de eerste helft op voorsprong te koppen, maar zijn treffer werd afgekeurd omdat zijn ploeggenoot Zach Booth doelman Jasper Cillessen hinderde. Semedo scoorde in de tweede helft alsnog voor de thuisploeg (1-3). Invallers Rober González en Lars Olden Larsen troffen nog doel voor NEC en Booth scoorde bij een achterstand van 1-4 voor Volendam.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

3 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

6 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

6 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

8 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

10 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

11 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

11 uur geleden