Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam pakte tweede periodetitel met punt tegen Excelsior

Volendam pakte tweede periodetitel met punt tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Excelsior en FC Volendam in de eerste divisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het bleef in Rotterdam 0-0. Volendam won met het behaalde punt wel de tweede periodetitel. Excelsior behoudt de koppositie met 38 punten, Volendam blijft tweede met 37 punten.

Excelsior had in eigen huis de beste kansen, maar wist die niet te verzilveren.

FC Dordrecht won uit bij Roda JC Kerkrade met 1-0 dankzij een treffer van Devin Haen. De Zuid-Hollanders staan nu derde in de stand met 35 punten en namen afstand van De Graafschap, dat met 2-0 verloor van SC Cambuur. Rowan Besselink maakte een eigen doelpunt, Mark Diemers scoorde de tweede voor de club uit Leeuwarden. Het duel in Doetinchem werd bij aanvang tijdelijk stilgelegd omdat een sfeeractie niet helemaal volgens plan verliep. Het afsteken van vuurwerk zorgde voor een enorme rookontwikkeling en leidde ertoe dat er een minuut of tien geen zicht was op het veld.

Zakaria Eddahchouri blonk uit bij Telstar. De aanvaller bezorgde zijn ploeg met een hattrick de zege op Helmond Sport: 3-0. Eddahchouri voert de topscorerslijst van de Keuken Kampioen Divisie aan met veertien doelpunten.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Hatenboer van Telstar voor twee duels geschorst

ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.

2 uur geleden
Sportief directeur Kuntz moest weg bij HSV om ernstig wangedrag

HAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.

4 uur geleden
Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

17 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

17 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

17 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

18 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

20 uur geleden