Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam pakte tweede periodetitel met punt tegen Excelsior

Volendam pakte tweede periodetitel met punt tegen Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Excelsior en FC Volendam in de eerste divisie heeft geen winnaar opgeleverd. Het bleef in Rotterdam 0-0. Volendam won met het behaalde punt wel de tweede periodetitel. Excelsior behoudt de koppositie met 38 punten, Volendam blijft tweede met 37 punten.

Excelsior had in eigen huis de beste kansen, maar wist die niet te verzilveren.

FC Dordrecht won uit bij Roda JC Kerkrade met 1-0 dankzij een treffer van Devin Haen. De Zuid-Hollanders staan nu derde in de stand met 35 punten en namen afstand van De Graafschap, dat met 2-0 verloor van SC Cambuur. Rowan Besselink maakte een eigen doelpunt, Mark Diemers scoorde de tweede voor de club uit Leeuwarden. Het duel in Doetinchem werd bij aanvang tijdelijk stilgelegd omdat een sfeeractie niet helemaal volgens plan verliep. Het afsteken van vuurwerk zorgde voor een enorme rookontwikkeling en leidde ertoe dat er een minuut of tien geen zicht was op het veld.

Zakaria Eddahchouri blonk uit bij Telstar. De aanvaller bezorgde zijn ploeg met een hattrick de zege op Helmond Sport: 3-0. Eddahchouri voert de topscorerslijst van de Keuken Kampioen Divisie aan met veertien doelpunten.

Meer uit Voetbal

Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

1 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

1 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

9 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

23 uur geleden
Mahrez schiet Algerije naar zege op Soedan in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije is de Afrika Cup in Marokko begonnen met een 3-0-zege op Soedan. De ervaren international Riyad Mahrez maakte in Rabat twee treffers voor de Noord-Afrikaanse ploeg, die het toernooi twee keer wist te winnen.

1 dag geleden
Coach Amorim van Manchester United mist 'onvervangbare' Fernandes

MANCHESTER (ANP) - De spelers van Manchester United moeten de komende wedstrijden "een tandje bijzetten" om de afwezigheid van de geblesseerde aanvoerder Bruno Fernandes op te vangen. Dat zei trainer Ruben Amorim in aanloop naar de thuiswedstrijd van vrijdag tegen Newcastle United. "Het is onmogelijk om Bruno te vervangen. Hij creëert niet alleen de kansen, maar is ook degene die het team organiseert bij elke standaardsituatie", lichtte Amorim het belang van Fernandes toe. "Hij begrijpt elke positie op het veld, let op elk detail."

1 dag geleden
Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

1 dag geleden