Volendam pakt dankzij Mühren in blessuretijd punt bij Almere
ALMERE (ANP) - FC Volendam heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Noord-Hollanders maakten in de uitwedstrijd tegen Almere City FC in blessuretijd gelijk via invaller Robert Mühren: 1-1. Volendam blijft ondanks het punt wel op de laatste plaats staan en moet vrezen voor degradatie. Met nog zeven speelronden te gaan, is achterstand op nummer 16 Excelsior 7 punten.
Kornelius Hansen opende na een kwartier spelen de score voor Almere City. De Noorse aanvaller bleek echter net buitenspel te staan, waardoor de treffer niet doorging. Volendam was halverwege de eerste helft voor het eerst gevaarlijk. Almere-keeper Samuel Radlinger redde bij een schot in de korte hoek. Almere kreeg kort voor rust nog een grote kans, maar Yoann Cathline scoorde niet.
Volendam nam na rust het initiatief en zorgde geregeld voor gevaar. Benaissa Benamar leek in de 64e minuut met zijn hoofd te scoren, maar Radlinger redde knap. Kort daarna werd ook nog een bal van de lijn gehaald.
Waar Volendam het niet lukte te scoren, deed Almere dat wel. Peer Koopmeiners legde de bal uit een vrije trap knap op het hoofd van invaller Adi Nalic. De Bosniër scoorde in de 71e minuut via de onderkant van de lat: 1-0.
De fans van Almere vierden de zege al, maar zagen Mühren in de 94e minuut alsnog de 1-1 binnen schieten.
Meer uit Voetbal
EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
26 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
4 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
4 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
5 uur geleden