Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam pakt dankzij Mühren in blessuretijd punt bij Almere

Volendam pakt dankzij Mühren in blessuretijd punt bij Almere

ALMERE (ANP) - FC Volendam heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Noord-Hollanders maakten in de uitwedstrijd tegen Almere City FC in blessuretijd gelijk via invaller Robert Mühren: 1-1. Volendam blijft ondanks het punt wel op de laatste plaats staan en moet vrezen voor degradatie. Met nog zeven speelronden te gaan, is achterstand op nummer 16 Excelsior 7 punten.

Kornelius Hansen opende na een kwartier spelen de score voor Almere City. De Noorse aanvaller bleek echter net buitenspel te staan, waardoor de treffer niet doorging. Volendam was halverwege de eerste helft voor het eerst gevaarlijk. Almere-keeper Samuel Radlinger redde bij een schot in de korte hoek. Almere kreeg kort voor rust nog een grote kans, maar Yoann Cathline scoorde niet.

Volendam nam na rust het initiatief en zorgde geregeld voor gevaar. Benaissa Benamar leek in de 64e minuut met zijn hoofd te scoren, maar Radlinger redde knap. Kort daarna werd ook nog een bal van de lijn gehaald.

Waar Volendam het niet lukte te scoren, deed Almere dat wel. Peer Koopmeiners legde de bal uit een vrije trap knap op het hoofd van invaller Adi Nalic. De Bosniër scoorde in de 71e minuut via de onderkant van de lat: 1-0.

De fans van Almere vierden de zege al, maar zagen Mühren in de 94e minuut alsnog de 1-1 binnen schieten.

Meer uit Voetbal

Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

34 minuten geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

39 minuten geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

1 uur geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

5 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

6 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

6 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

8 uur geleden