Volendam pakt dankzij Mühren in blessuretijd punt bij Almere
ALMERE (ANP) - FC Volendam heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Noord-Hollanders maakten in de uitwedstrijd tegen Almere City FC in blessuretijd gelijk via invaller Robert Mühren: 1-1. Volendam blijft ondanks het punt wel op de laatste plaats staan en moet vrezen voor degradatie. Met nog zeven speelronden te gaan, is achterstand op nummer 16 Excelsior 7 punten.
Kornelius Hansen opende na een kwartier spelen de score voor Almere City. De Noorse aanvaller bleek echter net buitenspel te staan, waardoor de treffer niet doorging. Volendam was halverwege de eerste helft voor het eerst gevaarlijk. Almere-keeper Samuel Radlinger redde bij een schot in de korte hoek. Almere kreeg kort voor rust nog een grote kans, maar Yoann Cathline scoorde niet.
Volendam nam na rust het initiatief en zorgde geregeld voor gevaar. Benaissa Benamar leek in de 64e minuut met zijn hoofd te scoren, maar Radlinger redde knap. Kort daarna werd ook nog een bal van de lijn gehaald.
Waar Volendam het niet lukte te scoren, deed Almere dat wel. Peer Koopmeiners legde de bal uit een vrije trap knap op het hoofd van invaller Adi Nalic. De Bosniër scoorde in de 71e minuut via de onderkant van de lat: 1-0.
De fans van Almere vierden de zege al, maar zagen Mühren in de 94e minuut alsnog de 1-1 binnen schieten.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
3 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
7 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
10 uur geleden