Volendam pakt dankzij Mühren in blessuretijd punt bij Almere
ALMERE (ANP) - FC Volendam heeft een nieuwe nederlaag in de Eredivisie ternauwernood voorkomen. De Noord-Hollanders maakten in de uitwedstrijd tegen Almere City FC in blessuretijd gelijk via invaller Robert Mühren: 1-1. Volendam blijft ondanks het punt wel op de laatste plaats staan en moet vrezen voor degradatie. Met nog zeven speelronden te gaan, is achterstand op nummer 16 Excelsior 7 punten.
Kornelius Hansen opende na een kwartier spelen de score voor Almere City. De Noorse aanvaller bleek echter net buitenspel te staan, waardoor de treffer niet doorging. Volendam was halverwege de eerste helft voor het eerst gevaarlijk. Almere-keeper Samuel Radlinger redde bij een schot in de korte hoek. Almere kreeg kort voor rust nog een grote kans, maar Yoann Cathline scoorde niet.
Volendam nam na rust het initiatief en zorgde geregeld voor gevaar. Benaissa Benamar leek in de 64e minuut met zijn hoofd te scoren, maar Radlinger redde knap. Kort daarna werd ook nog een bal van de lijn gehaald.
Waar Volendam het niet lukte te scoren, deed Almere dat wel. Peer Koopmeiners legde de bal uit een vrije trap knap op het hoofd van invaller Adi Nalic. De Bosniër scoorde in de 71e minuut via de onderkant van de lat: 1-0.
De fans van Almere vierden de zege al, maar zagen Mühren in de 94e minuut alsnog de 1-1 binnen schieten.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
34 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
57 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
4 uur geleden