
Volendam op derde plaats na winst op Jong Ajax
VOLENDAM (ANP) - Volendam is naar de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie geklommen door een zege op Jong Ajax. Op eigen veld won de formatie van coach Wim Jonk met 4-0, waardoor het de jeugdige Amsterdammers op de ranglijst inhaalde. Het verschil is 1 punt.
In het laatste kwartier van de eerste helft nam Volendam afstand, door doelpunten van Francesco Antonucci en Ibrahim El Kadiri. Na de hervatting maakte opnieuw Antonucci er 3-0 van. Jelle Duin zorgde voor de eindstand van 4-0.
Koploper SC Cambuur en achtervolger De Graafschap komen nog in actie. De Graafschap speelt zondag bij Go Ahead Eagles, Cambuur maandag bij Jong AZ.
Excelsior verstevigde de zevende plaats door te winnen van MVV Maastricht. In Rotterdam werd het 3-0. De doelpunten kwamen op naam van Elías Már Ómarsson (2) en Rai Vloet.
Meer uit Voetbal
NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft in Sean Dyche een nieuwe coach gevonden. De Engelse voetbalclub uit de Premier League meldt dat nadat zaterdag Ange Postecoglou was ontslagen. De 60-jarige Australiër was pas sinds 9 september werkzaam bij de nummer 18 van de Premier League.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Mexico, Costa Rica en Jamaica hebben zich aangesloten bij de Verenigde Staten om het WK voetbal voor vrouwen in 2031 te organiseren. Dat heeft Cindy Parlow Cone, de voorzitter van de Amerikaanse voetbalbond, verklaard. Eerder meldde FIFA-baas Gianni Infantino al dat de VS de enige kandidaat waren. In 2027 vindt het toernooi plaats in Brazilië.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Ajax-speler Jorthy Mokio is door de Belgische voetbalbond geselecteerd voor het WK onder 17, dat van 3 tot en met 27 november in Qatar plaatsvindt. Ook Martin Henrion (Ajax), Noah Fernandez (PSV) en Brent Jonkers (PSV) zitten in de groep van 21 spelers.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Jackie Groenen voelt "een andere energie" met de komst van bondscoach Arjan Veurink en zijn staf. Dat zei de 128-voudig international tijdens een persconferentie in Zeist.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft "goede gesprekken" gehad met recordinternational Sherida Spitse die gaat stoppen. Dat zei Veurink tijdens de persconferentie in Zeist, in aanloop naar de oefenwedstrijd tegen Polen van aanstaande vrijdag.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Allard Lindhout heeft zondag de leiding bij de topper in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV. De 38-jarige scheidsrechter krijgt in De Kuip ondersteuning van grensrechters Rogier Honig en Johan Balder. Alex Bos is de vierde official en Dennis Higler de videoscheidsrechter.
19 uur geledenZEIST (ANP) - Chasity Grant mist de oefenwedstrijden van de Nederlandse voetbalsters tegen Polen en Canada. De rechtsbuiten van Aston Villa heeft zich geblesseerd afgemeld. Bondscoach Arjan Veurink roept geen vervangster voor haar op.
20 uur geleden