Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam na ruime zege dicht bij periodetitel

Volendam na ruime zege dicht bij periodetitel

EINDHOVEN (ANP) - FC Volendam heeft de tweede periodetitel voor het grijpen. De ploeg van trainer Wim Jonk boekte bij middenmoter FC Eindhoven de zevende opeenvolgende overwinning in de Keuken Kampioen Divisie: 1-4. Het verschil met concurrent SC Cambuur in de stand van de tweede periode bleef één punt.

De Friese koploper van de eerste divisie won met 4-2 bij hekkensluiter FC Dordrecht. Nummer twee De Graafschap bleef uit tegen FC Den Bosch steken op 2-2. Daardoor liep de achterstand van de 'Superboeren' op Cambuur op tot zeven punten.

FC Volendam kan volgende week vrijdag voor eigen publiek tegen MVV Maastricht de tweede periodetitel binnenhalen. Cambuur speelt dan thuis tegen Jong Ajax. NEC haakte door een nederlaag bij Excelsior (2-1) af in de strijd om het periodekampioenschap.

Prettige avond

FC Volendam leidde bij de rust al met 2-0. Gijs Smal haalde twee keer doeltreffend uit. Nick Doodeman en Francesco Antonucci brachten na de pauze de treffers van de Noord-Hollandse club op hun naam.

SC Cambuur had in Dordrecht een prettige avond. Na de eerste helft koesterde de Friese ploeg al een voorsprong van 4-1. Robin Maulun (twee), Mees Hoedemakers en Kellian van der Knaap kwamen namens de bezoekers tot scoren.

Bij het duel tussen Den Bosch en De Graafschap (2-2) vielen de doelpunten na de rust. Daryl van Mieghem en Ralf Seuntjens scoorden voor de bezoekers, die een voorsprong van 2-0 prijsgaven. Paco van Moorsel en Leo Vaisanen waren trefzeker voor de thuisclub.

Meer uit Voetbal

Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

17 minuten geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

1 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

3 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

5 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

8 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

8 uur geleden