Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Volendam huurt Duits/Japanse keeper Backhaus van Werder Bremen

Volendam huurt Duits/Japanse keeper Backhaus van Werder Bremen

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft het Duitse keeperstalent Mio Backhaus aangetrokken. De club uit de Eredivisie huurt de 19-jarige doelman voor één seizoen van Werder Bremen. Backhaus is ook de keeper van het Duitse elftal onder 19. Hij kwam bij Werder Bremen nog niet tot een optreden in de hoofdmacht.

De talentvolle doelman heeft ook een Japanse achtergrond, waardoor hij ook voor het Aziatische land uit zou mogen komen. Zo speelde hij één duel in de Onder 15 van Japan.

Technisch directeur Jasper van Leeuwen is verheugd met de komst van de doelverdediger. "Mio stond hoog op ons lijstje keeperskandidaten. Met Filip Stankovic hebben we twee jaar geleden natuurlijk veel lef getoond, door zo’n jonge keeper voor de leeuwen te gooien. Dat is heel goed uitgepakt en al onze keepers zijn jong en hebben potentie", zegt hij. "Wij wilden absoluut niét door de komst van een ervaren keeper jarenlang de talenten blokkeren. Deze huur past wat dat betreft beter in ons beleid, en ondanks zijn jonge leeftijd is ook Mio klaar om op een hoger niveau te keepen."

Meer uit Voetbal

Ajax-coach ziet vleugelspits Tsygankov als gewenste versterking

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez is zeer gecharmeerd van Viktor Tsygankov, de buitenspeler uit Oekraïne die Ajax deze week nog wil aantrekken.

21 minuten geleden
Reuters: UEFA op het punt om FIFA-boycot in te trekken

NYON (ANP/RTR) - De Europese voetbalbond UEFA staat op het punt om de boycot van alle competities van de FIFA in te trekken. Dat meldt persbureau Reuters woensdag op basis van anonieme bronnen. De UEFA zou toezeggingen hebben gekregen van de FIFA rond het omstreden investeringsplan dat leidde tot de boycot.

1 uur geleden
Sterling aangeklaagd voor gevaarlijk rijden en bezit lachgas

LONDEN (ANP/RTR) - Voetballer Raheem Sterling is aangeklaagd voor gevaarlijk rijden, het bezit van lachgas, een onrechtmatige inhaalactie en het weigeren van een ademtest. Dat meldt een woordvoerder van de politie van Hampshire & Isle of Wight.

1 uur geleden
City betaalt 100 miljoen euro voor middenvelder Bouaddi van Lille

LILLE (ANP/AFP) - Manchester City heeft de komst van Ayyoub Bouaddi afgerond. De 18-jarige middenvelder vertrekt bij Lille en heeft zijn handtekening onder een vijfjarig contract gezet.

3 uur geleden
Feyenoord neemt na vuurwerkgeweld geen fans mee naar NEC en PEC

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord neemt geen supporters mee naar de komende uitduels met NEC en PEC Zwolle. De leiding van de club heeft deze maatregel genomen na het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag in het uitduel met SC Cambuur, waarbij zeven fans van de thuisploeg gewond raakten.

4 uur geleden
Fans Cambuur: geen fans van FC Twente is absurde maatregel

LEEUWARDEN (ANP) - Supporters van SC Cambuur snappen niet waarom fans van FC Twente zondag niet welkom zijn in Leeuwarden. "Het opvallende aan deze maatregel is dat supporters die nog moeten afreizen naar Leeuwarden gestraft worden voor iets waar ze part noch deel aan hebben. Of worden de supporters al gestraft voordat er überhaupt iets heeft voorgevallen? Hoe dan ook, een compleet absurde maatregel", laat de supportersvereniging Cambuur Culture weten.

4 uur geleden
Van Gaal heeft een goed gevoel bij nieuwe bondscoach Xavi

ZEIST (ANP) - Louis van Gaal heeft alle vertrouwen in Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat heeft de 75-jarige Amsterdammer laten weten in een videoboodschap.

4 uur geleden