Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetganger omgekomen bij ongeval op A4

Voetganger omgekomen bij ongeval op A4

BERGEN OP ZOOM (ANP) - Een 51-jarige man uit Oudenbosch is in de nacht van zaterdag op zondag om het leven gekomen als gevolg van een aanrijding. Hij liep op de A4 toen hij werd aangereden door een auto.

Het incident gebeurde rond 04.15 uur ter hoogte van Bergen op Zoom (Noord-Brabant). Hoe de man op de weg is terechtgekomen, is niet duidelijk. De politie doet onderzoek.

De automobilist is een 57-jarige man uit Tholen. Hij was niet onder invloed van alcohol, drugs of medicijnen. Het voertuig is in beslag genomen voor onderzoek. Hij is ter plekke nagekeken door ambulancepersoneel en naar huis gebracht. Voor hem is Slachtofferhulp ingeschakeld.

Wegens het incident was de weg een groot deel van de ochtend afgesloten. Nadat een verkeersteam van de politie zijn onderzoek had afgerond, kon de weg weer open.

Meer uit Binnenland

Forse kritiek toezichthouders op nieuwe wet inlichtingendiensten

DEN HAAG (ANP) - De huidige toezichthouders op de AIVD en MIVD hebben scherpe kritiek op het kabinetsvoorstel om de inlichtingendiensten nieuwe bevoegdheden te geven en meer mogelijkheden om gegevens te verzamelen. Het voorstel is "niet in balans", oordelen de Commissie van Toezicht op de Inlichtingen- en Veiligheidsdiensten (CTIVD) en de Toetsingscommissie Inzet Bevoegdheden (TIB).

24 minuten geleden
Ziekenhuis wist niet van misbruikverdenkingen arts uit Bergen

ALKMAAR (ANP) - Het ziekenhuis waar de 66-jarige verdachte van seksueel misbruik van Filipijnse kinderen werkte, heeft via de media vernomen waar de arts van verdacht wordt. De Noordwest Ziekenhuisgroep met vestigingen in onder meer Alkmaar en Den Helder zegt "geschrokken en ontzet" te zijn door de verdenkingen.

2 uur geleden
Nederlanders opgepakt na schietpartij en achtervolging Marbella

MARBELLA (ANP) - In het Zuid-Spaanse Marbella zijn drie Nederlanders opgepakt na een schietpartij, melden Spaanse media als Europapress en Marbella24horas. Een persoon raakte gewond aan zijn been.

5 uur geleden
Kunstbeurs TEFAF blijft nog eens 10 jaar in Maastricht

MAASTRICHT (ANP) - Kunst- en antiekbeurs TEFAF blijft de komende tien jaar in Maastricht. TEFAF, de gemeente Maastricht, beurscentrum MECC Maastricht en de provincie Limburg hebben daarover afspraken gemaakt, meldt de laatstgenoemde.

6 uur geleden
Ook tweede gewonde agent Overasselt uit ziekenhuis ontslagen

APELDOORN (ANP) - De tweede agent die vorige week gewond raakte door te zijn neergeschoten in het Gelderse Overasselt is uit het ziekenhuis ontslagen. De agent werd aanvankelijk opgenomen op de intensive care.

7 uur geleden
Rijkswaterstaat ziet afvoer van de Rijn nog niet verbeteren

DEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat ziet de hoeveelheid water die door de Maas en de Rijn stroomt nog niet verbeteren, ondanks de regen van de laatste tijd. In de jongste wekelijkse droogtemonitor staat dat de afvoer van beide rivieren nog altijd zeer laag is en verder zal dalen.

7 uur geleden
Eisen tot dertig jaar cel en tbs voor misbruik oppaskinderen

UTRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag bij de rechtbank in Utrecht respectievelijk dertig en twintig jaar gevangenisstraf en tbs met dwangverpleging geëist tegen de 57-jarige Richard van den B. uit Woudenberg en zijn ex-vrouw Evertje van E. (34) voor het honderden malen ernstig seksueel misbruiken van kinderen op wie zij pasten. Sommige slachtoffertjes werden daarbij gedrogeerd met GHB. "Zij hebben de onbevangenheid van de slachtoffertjes vernietigd", aldus de twee officieren van justitie. "We hebben gezocht naar een woord dat de lading van deze zaak dekt. Maar dat is niet gelukt."

7 uur geleden