Voetganger komt om bij aanrijding in Geleen
GELEEN (ANP) - In Geleen (Limburg) is een voetganger om het leven gekomen door een aanrijding. De man liep in de nacht van vrijdag op zaterdag op de weg toen hij door een auto werd geraakt.
Het ongeval gebeurde rond 00.40 uur op de Oude Postbaan. Het slachtoffer overleed ter plekke. De politie onderzoekt waarom hij op de weg liep. De bestuurder van de auto is meegenomen voor verhoor.
Meer uit Binnenland
EINDHOVEN (ANP) - De twee agenten die zwaargewond zijn geraakt na een aanrijding met een gestolen voertuig op de A2 bij Eindhoven, zijn buiten levensgevaar. Dit meldt een politiewoordvoerder. De bestuurder van het gestolen voertuig is na de botsing gevlucht.
12 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De storing waar de Nederlandse Spoorwegen woensdag mee kampten is verholpen. De onlinereisplanner, de kaartautomaten en de verhuur van ov-fietsen werken weer. Dat meldt een woordvoerder. De storing ontstond door een overkoepelende, internationale storing van Microsoft Azure, waar NS gebruik van maakt. Azure is een platform voor clouddiensten.
17 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Meerdere agenten zijn gewond geraakt doordat ze zijn aangereden door de bestuurder van een gestolen voertuig. Twee agenten zijn zwaargewond, meldt de politie. Dit gebeurde op de A2 ter hoogte van Eindhoven.
44 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De Nederlandse Spoorwegen kampen woensdag met een storing in de online-reisplanner, de kaartautomaten en de verhuur van ov-fietsen. Een woordvoerder meldt dat het gaat om een internationale storing bij Microsoft Azure, waarvan NS gebruik maakt.
3 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De 35-jarige man uit Uden die vastzit voor het doden van een 38-jarige vrouw in Vlijmen zal worden onderzocht door een psycholoog en een psychiater. Het Openbaar Ministerie verdenkt Coen K. ervan zijn partner in juli om het leven te hebben gebracht "door tegen haar hoofd, keel en hals te schoppen en te trappen". Dit zei de officier van justitie woensdag tijdens een eerste inleidende zitting in de rechtbank in Den Bosch.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Koning Willem-Alexander opent 25 november het Suriname Museum in Amsterdam, heeft de Rijksvoorlichtingsdienst bekendgemaakt. De opening vindt plaats precies vijftig jaar na het uitroepen van de onafhankelijkheid van Suriname.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - De rechtbank in Arnhem heeft woensdag een gevangenisstraf van achttien jaar opgelegd aan de 60-jarige Lutfi K. uit Zevenaar voor het doden van zijn partner en het laten verdwijnen van haar lichaam. De vrouw Yildiz Kayali wordt sinds 29 december 2023 vermist.
6 uur geleden