Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalwereld rouwt om overleden PSV-perschef Slegers

Voetbalwereld rouwt om overleden PSV-perschef Slegers

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalwereld staat maandag stil bij het overlijden van Thijs Slegers. De perschef van PSV stierf op 46-jarige leeftijd aan de gevolgen van leukemie. "Rust zacht, Thijs!", meldt de supportersvereniging van PSV in reactie op het door PSV gedeelde overlijdensbericht.

Ook van buiten Eindhoven komen veel reacties. "Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Thijs Slegers. We wensen zijn nabestaanden en iedereen bij PSV heel veel sterkte toe met dit grote verlies", schrijft voetbalbond KNVB. "Woorden schieten tekort… We wensen familie, vrienden en iedereen bij PSV heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies", aldus Feyenoord. Ajax meldt: "Rust zacht, Thijs. Een voorbeeld voor velen. Veel sterkte aan alle nabestaanden."

Voordat Slegers in 2015 bij PSV aan de slag ging, was hij journalist voor onder meer Voetbal International en De Telegraaf. "Vaarwel uitstekende collega en uitmuntende perschef. Namens de beroepsgroep wensen wij de nabestaanden en de PSV-gemeenschap sterkte bij het verwerken van dit verlies. Rust in vrede Thijs!", aldus de Nederlandse Sport Pers (NSP) op Twitter.

Royal Antwerp FC, de club van voormalig PSV-trainer Mark van Bommel die in die periode Slegers als perschef had, schrijft: "Royal Antwerp FC wenst alle nabestaanden veel sterkte met dit onwezenlijke verlies." Ook wereldvoetbalbond FIFA betuigt steun op Twitter met de woorden: "Rust zacht, Thijs."

Meer uit Voetbal

Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

6 minuten geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

30 minuten geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

10 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

12 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

15 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

15 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

15 uur geleden