Voetbalwereld rouwt om overleden PSV-perschef Slegers
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalwereld staat maandag stil bij het overlijden van Thijs Slegers. De perschef van PSV stierf op 46-jarige leeftijd aan de gevolgen van leukemie. "Rust zacht, Thijs!", meldt de supportersvereniging van PSV in reactie op het door PSV gedeelde overlijdensbericht.
Ook van buiten Eindhoven komen veel reacties. "Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Thijs Slegers. We wensen zijn nabestaanden en iedereen bij PSV heel veel sterkte toe met dit grote verlies", schrijft voetbalbond KNVB. "Woorden schieten tekort… We wensen familie, vrienden en iedereen bij PSV heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies", aldus Feyenoord. Ajax meldt: "Rust zacht, Thijs. Een voorbeeld voor velen. Veel sterkte aan alle nabestaanden."
Voordat Slegers in 2015 bij PSV aan de slag ging, was hij journalist voor onder meer Voetbal International en De Telegraaf. "Vaarwel uitstekende collega en uitmuntende perschef. Namens de beroepsgroep wensen wij de nabestaanden en de PSV-gemeenschap sterkte bij het verwerken van dit verlies. Rust in vrede Thijs!", aldus de Nederlandse Sport Pers (NSP) op Twitter.
Royal Antwerp FC, de club van voormalig PSV-trainer Mark van Bommel die in die periode Slegers als perschef had, schrijft: "Royal Antwerp FC wenst alle nabestaanden veel sterkte met dit onwezenlijke verlies." Ook wereldvoetbalbond FIFA betuigt steun op Twitter met de woorden: "Rust zacht, Thijs."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
11 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
12 uur geleden