Voetbalwereld rouwt om overleden PSV-perschef Slegers
EINDHOVEN (ANP) - De voetbalwereld staat maandag stil bij het overlijden van Thijs Slegers. De perschef van PSV stierf op 46-jarige leeftijd aan de gevolgen van leukemie. "Rust zacht, Thijs!", meldt de supportersvereniging van PSV in reactie op het door PSV gedeelde overlijdensbericht.
Ook van buiten Eindhoven komen veel reacties. "Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Thijs Slegers. We wensen zijn nabestaanden en iedereen bij PSV heel veel sterkte toe met dit grote verlies", schrijft voetbalbond KNVB. "Woorden schieten tekort… We wensen familie, vrienden en iedereen bij PSV heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies", aldus Feyenoord. Ajax meldt: "Rust zacht, Thijs. Een voorbeeld voor velen. Veel sterkte aan alle nabestaanden."
Voordat Slegers in 2015 bij PSV aan de slag ging, was hij journalist voor onder meer Voetbal International en De Telegraaf. "Vaarwel uitstekende collega en uitmuntende perschef. Namens de beroepsgroep wensen wij de nabestaanden en de PSV-gemeenschap sterkte bij het verwerken van dit verlies. Rust in vrede Thijs!", aldus de Nederlandse Sport Pers (NSP) op Twitter.
Royal Antwerp FC, de club van voormalig PSV-trainer Mark van Bommel die in die periode Slegers als perschef had, schrijft: "Royal Antwerp FC wenst alle nabestaanden veel sterkte met dit onwezenlijke verlies." Ook wereldvoetbalbond FIFA betuigt steun op Twitter met de woorden: "Rust zacht, Thijs."
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
20 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
21 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
29 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
3 uur geleden