Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalwereld rouwt om overleden PSV-perschef Slegers

Voetbalwereld rouwt om overleden PSV-perschef Slegers

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalwereld staat maandag stil bij het overlijden van Thijs Slegers. De perschef van PSV stierf op 46-jarige leeftijd aan de gevolgen van leukemie. "Rust zacht, Thijs!", meldt de supportersvereniging van PSV in reactie op het door PSV gedeelde overlijdensbericht.

Ook van buiten Eindhoven komen veel reacties. "Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Thijs Slegers. We wensen zijn nabestaanden en iedereen bij PSV heel veel sterkte toe met dit grote verlies", schrijft voetbalbond KNVB. "Woorden schieten tekort… We wensen familie, vrienden en iedereen bij PSV heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies", aldus Feyenoord. Ajax meldt: "Rust zacht, Thijs. Een voorbeeld voor velen. Veel sterkte aan alle nabestaanden."

Voordat Slegers in 2015 bij PSV aan de slag ging, was hij journalist voor onder meer Voetbal International en De Telegraaf. "Vaarwel uitstekende collega en uitmuntende perschef. Namens de beroepsgroep wensen wij de nabestaanden en de PSV-gemeenschap sterkte bij het verwerken van dit verlies. Rust in vrede Thijs!", aldus de Nederlandse Sport Pers (NSP) op Twitter.

Royal Antwerp FC, de club van voormalig PSV-trainer Mark van Bommel die in die periode Slegers als perschef had, schrijft: "Royal Antwerp FC wenst alle nabestaanden veel sterkte met dit onwezenlijke verlies." Ook wereldvoetbalbond FIFA betuigt steun op Twitter met de woorden: "Rust zacht, Thijs."

Meer uit Voetbal

Benfica-coach Mourinho zag zijn ploeg het plan goed uitvoeren

AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).

6 uur geleden
Bounida voelt zich na duel met Benfica basisspeler van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."

6 uur geleden
Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

7 uur geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

7 uur geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

7 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

8 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

8 uur geleden