Voetbalvedette Neymar nu boegbeeld Puma
HERZOGENAURACH (ANP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar is het nieuwe boegbeeld van Puma. De Duitse sportkledinggigant verwelkomde de aanvaller van Paris Saint-Germain op Twitter met de mededeling: "Welkom in de familie". Het bedrijf maakte geen details bekend van het sponsorcontract.
Neymar was vijftien jaar uithangbord van concurrent Nike, maar twee weken geleden kwam er een einde aan die sponsorovereenkomst met de Amerikaanse firma. Puma, dat sinds het afscheid van topsprinter Usain Bolt niet meer met een echte wereldster kon pronken, sloot Neymar gretig in de armen.
De voetballer zelf lichtte ook een en ander toe op social media. "Ik ben opgegroeid met het kijken naar video's van voetballegendes als Pelé, Cruijff, Eusebio en Maradona, die allemaal op Puma speelden. Ik heb de eer me aan te sluiten bij het merk dat de grootste voetballegendes heeft geholpen", schreef Neymar.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Almugera Kabar speelt komend seizoen voor NEC. De club uit Nijmegen huurt de linksbenige verdediger van Borussia Dortmund.
1 uur geledenWELLINGTON (ANP) - De voetbalbond van Nieuw-Zeeland staat niet meer achter Gianni Infantino en wil een onafhankelijk onderzoek naar het omstreden plan van de voorzitter van de FIFA om een deel van de aandelen van komende WK's te verkopen aan investeerders.
3 uur geledenDUBLIN (ANP) - Trainer Míchel Sánchez van Ajax was na het gelijkspel tegen Shelbourne (2-2) niet tevreden over zijn ploeg. "We kwamen hier om te winnen en dat is niet gelukt", zei hij.
13 uur geledenDUBLIN (ANP) - Ajax heeft zich met het schaamrood op de kaken geplaatst voor de play-offs voor een plek in het hoofdtoernooi van de Conference League. De club uit Amsterdam kwam in de uitwedstrijd tegen het povere Shelbourne uit Ierland niet verder dan een gelijkspel (2-2), na een zege van vorige week in de Johan Cruijff ArenA (3-1).
13 uur geledenSALZBURG (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ten koste van Aston Villa voor het tweede jaar op rij de Europese Supercup gewonnen. Désiré Doué maakte na een uur het winnende doelpunt in Salzburg: 2-1. Bij Europa League-winnaar Aston Villa speelden de Nederlandse doelman Marco Bizot en verdediger Ian Maatsen de hele wedstrijd mee, Lamare Bogarde viel in.
1 dag geledenZEIST (ANP) - De Spanjaard Xavi is de eerste buitenlandse bondscoach van Oranje sinds de Oostenrijker Ernst Happel in 1978. Tot de jaren 70 had het Nederlands elftal juist geregeld een trainer uit een ander land.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Xavi beschouwt zichzelf als "een beetje een zoon van het Nederlandse voetbal". Dat zegt de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal in een persbericht van de KNVB. "Ik vind het een enorme eer om bondscoach van het Nederlands elftal te worden. Als iemand die zijn opleiding heeft genoten aan de academie van FC Barcelona, met sterke invloeden van onder anderen Johan Cruijff en Rinus Michels, voel ik een bijzondere verbondenheid met het Nederlandse voetbal."
1 dag geleden