Voetbalvedette Neymar nu boegbeeld Puma
HERZOGENAURACH (ANP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar is het nieuwe boegbeeld van Puma. De Duitse sportkledinggigant verwelkomde de aanvaller van Paris Saint-Germain op Twitter met de mededeling: "Welkom in de familie". Het bedrijf maakte geen details bekend van het sponsorcontract.
Neymar was vijftien jaar uithangbord van concurrent Nike, maar twee weken geleden kwam er een einde aan die sponsorovereenkomst met de Amerikaanse firma. Puma, dat sinds het afscheid van topsprinter Usain Bolt niet meer met een echte wereldster kon pronken, sloot Neymar gretig in de armen.
De voetballer zelf lichtte ook een en ander toe op social media. "Ik ben opgegroeid met het kijken naar video's van voetballegendes als Pelé, Cruijff, Eusebio en Maradona, die allemaal op Puma speelden. Ik heb de eer me aan te sluiten bij het merk dat de grootste voetballegendes heeft geholpen", schreef Neymar.
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP) - Engeland is als eerste van groep L door naar de zestiende finales op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Thomas Tuchel won in East Rutherford in de nacht van zaterdag op zondag met 2-0 van Panama. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden.
26 minuten geledenTIJUANA (ANP) - Het nationale elftal van Iran is in het Mexicaanse Tijuana in afwachting van het vervolg voor het land op het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Amir Ghalenoei eindigde met 3 punten als derde in groep G. Iran plaatst zich mogelijk als een van de beste acht nummers 3 voor de laatste 32, maar is daarbij afhankelijk van de resultaten in de andere groepen. "Wij verdienen het meer dan ieder ander team. Voor de mensen in Iran", zei international Ramin Rezaeian na afloop van het 1-1-gelijkspel tegen Egypte in de nacht van vrijdag op zaterdag in Seattle.
4 uur geledenGUADALUPE (ANP) - De Braziliaanse scheidsrechter Wilton Sampaio heeft in de Nederlandse nacht van maandag op dinsdag de leiding over de WK-wedstrijd tussen het Nederlands elftal en Marokko. Het duel in de zestiende finales vindt plaats in het Monterrey Stadium in het Mexicaanse Guadalupe.
5 uur geledenSEATTLE (ANP/AFP) - De Iraanse voetballers hebben op het WK na de laatste groepswedstrijd tegen Egypte (1-1) opnieuw een brief achtergelaten in de kleedkamer, waarin ze speelstad Seattle bedanken "voor de gastvrijheid". De ploeg deed dat eerder ook na de tweede groepswedstrijd tegen België (0-0) in Los Angeles op dezelfde wijze.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst verruilt Ajax voor FC Twente. De Eredivisieclub uit Enschede heeft met de 33-jarige spits een akkoord bereikt voor twee jaar. De aanvaller had een aflopend contract in Amsterdam.
14 uur geledenGUADALAJARA (ANP/AFP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje baalde na de zege op Uruguay in de laatste groepswedstrijd van het WK voetbal van de blessures bij zijn spelers Nico Williams en Yéremy Pino. De Europees kampioen versloeg Uruguay met 1-0 in Guadalajara en plaatste zich als groepswinnaar voor de volgende ronde.
14 uur geledenSEATTLE (ANP) - De Iraanse internationals halen na afloop van de laatste groepswedstrijd tussen Iran en Egypte hard uit naar de wijze waarop ze worden behandeld tijdens het WK. "Het WK is een ramp voor ons", zei Mehdi Taremi in het Seattle Stadium na het 1-1-gelijkspel tegen Egypte. "Het gaat om zaken buiten het voetbal. Zoals wij worden behandeld, kunnen we niet optimaal presteren. En dat is niet goed. Want ook wij leven onze droom."
15 uur geleden