Voetbalvedette Neymar nu boegbeeld Puma
HERZOGENAURACH (ANP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar is het nieuwe boegbeeld van Puma. De Duitse sportkledinggigant verwelkomde de aanvaller van Paris Saint-Germain op Twitter met de mededeling: "Welkom in de familie". Het bedrijf maakte geen details bekend van het sponsorcontract.
Neymar was vijftien jaar uithangbord van concurrent Nike, maar twee weken geleden kwam er een einde aan die sponsorovereenkomst met de Amerikaanse firma. Puma, dat sinds het afscheid van topsprinter Usain Bolt niet meer met een echte wereldster kon pronken, sloot Neymar gretig in de armen.
De voetballer zelf lichtte ook een en ander toe op social media. "Ik ben opgegroeid met het kijken naar video's van voetballegendes als Pelé, Cruijff, Eusebio en Maradona, die allemaal op Puma speelden. Ik heb de eer me aan te sluiten bij het merk dat de grootste voetballegendes heeft geholpen", schreef Neymar.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
35 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
35 minuten geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
13 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
15 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
16 uur geleden