Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbaltrainer Hodgson: we moeten dit seizoen uitspelen

Voetbaltrainer Hodgson: we moeten dit seizoen uitspelen

LONDEN (ANP) - Het maakt niet uit hoe, als het seizoen maar wordt uitgespeeld. Dat is de mening van Roy Hodgson, de gelouterde manager van de Engelse voetbalclub Crystal Palace. "Iedereen is het er over eens dat we dit seizoen moeten uitspelen", zegt de 72-jarige Engelsman in een boodschap aan de fans. "We willen niet dat er kunstmatige beslissingen moeten worden genomen over welke club kampioen wordt, wie de Champions League in gaat, wie promoveert en degradeert."

Crystal Palace, de club van de Nederlandse verdedigers Patrick van Aanholt en Jaïro Riedewald, staat op de elfde plek in de Premier League. De spelers zitten al weken thuis vanwege het coronavirus. Vooralsnog is onduidelijk wanneer de competitie kan worden hervat.

"In het ideale scenario zouden we drie of vier weken hebben om ons voor te bereiden op de eerste wedstrijd, maar ik accepteer dat dit vanwege de tijdsdruk wat korter kan worden", zegt Hodgson, die al sinds het einde van de jaren 70 als trainer actief is. "Er zouden wellicht restricties zijn op ons trainingscomplex. Het zou kunnen dat we onze negen resterende wedstrijden moeten spelen in een kortere periode dan normaal en dat er minder tijd zit tussen dit seizoen en het volgende. Maar ik denk dat iedereen al deze 'opofferingen', wat in deze situatie eigenlijk geen gepast woord is, graag wil doen als we zo snel mogelijk weer kunnen voetballen zodat we het seizoen kunnen afmaken."

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

2 uur geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

3 uur geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

13 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

14 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

14 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

15 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

15 uur geleden