Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters Zweden naar halve finale na benauwde zege op België

Voetbalsters Zweden naar halve finale na benauwde zege op België

LEIGH (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben met veel moeite de halve finales van het Europees kampioenschap in Engeland bereikt. Ze rekenden pas in blessuretijd af met België (1-0). Linda Sembrant maakte in de 92e minuut het enige doelpunt.

Zweden was in Leigh veel beter dan België en kwam tot maar liefst 32 doelpogingen, tegenover drie van de Belgen. Zweden stuit in dinsdag de halve finales op Engeland. De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen Duitsland en Nederland of Frankrijk.

Zweden dacht in de 25e minuut op voorsprong te komen. Maar de videoscheidsrechter zag echter dat Stina Blackstenius net buitenspel stond. Zweden bleef de gevaarlijkste ploeg, maar kwam niet tot heel veel uitgespeelde kansen. België leek zich naar een verlenging te knokken, totdat Sembrant in blessuretijd toch nog toesloeg.

Zweden miste Jonna Andersson, Hanna Glas en Emma Kullberg, Zij zijn besmet door het coronavirus.

Meer uit Voetbal

Koploper Paris Saint-Germain verspeelt punten tegen Strasbourg

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.

13 uur geleden
Spaanse voetballers raken uit protest bal niet aan bij aftrap

MADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.

13 uur geleden
Doekhi leidt Union met twee treffers langs Mönchengladbach

BERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.

13 uur geleden
ADO wint ook van FC Dordrecht en gaat aan kop in eerste divisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.

13 uur geleden
Hateboer verruilt Stade Rennes op huurbasis voor Olympique Lyon

LYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.

15 uur geleden
Spitsen Pepi en Boadu keren terug in selectie van PSV

EINDHOVEN (ANP) - De aanvallers Ricardo Pepi en Myron Boadu keren terug in de selectie van PSV. Dat heeft PSV-coach Peter Bosz bij de persconferentie in aanloop naar het competitieduel tussen PSV en Go Ahead Eagles op zaterdagavond bevestigd.

17 uur geleden
FC Barcelona-trainer Flick baalt van competitieduel in de VS

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick van FC Barcelona vindt het maar niets dat de competitiewedstrijd tegen Villarreal op 20 december in Miami in de Verenigde Staten wordt gespeeld. "Ik begrijp waarom de spelers niet blij zijn. Ik ben ook niet blij", zei de Duitse coach vrijdag op een persconferentie, voorafgaand aan het thuisduel met Girona van zaterdag.

17 uur geleden