Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters verslaan Finland op Tournoi de France

Voetbalsters verslaan Finland op Tournoi de France

LE HAVRE (ANP) - De Nederlandse voetbalsters hebben op het Tournoi de France een ruime zege op Finland geboekt: 3-0. Katja Snoeijs scoorde tweemaal in Stade Océane van Le Havre. Caitlin Dijkstra maakte de openingstreffer.

Bondscoach Mark Parsons benutte het duel met de Finnen om wat andere spelers aan het werk te zien. Lieke Martens, Sari van Veenendaal, Lineth Beerensteyn, Victoria Pelova en Stefanie van der Gragt bleven op de bank. Jackie Groenen hoefde alleen het laatste half uur mee te doen. Keepster Daphne van Domselaar en Kayleigh van Dooren debuteerden in de basisformatie van Oranje.

Joëlle Smits, Renate Jansen, Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms kunnen "als gevolg van de coronaprotocollen" niet spelen op het Tournoi de France. Daniëlle van de Donk en Shanice van de Sanden zaten al niet bij de selectie voor het toernooi in Frankrijk vanwege blessures.

Nederland, dat woensdag gelijkspeelde tegen Brazilië (1-1), speelt dinsdag nog tegen gastland Frankrijk.

Meer uit Voetbal

Trainer Alonso snapt teleurstelling bij fans van Real Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."

6 uur geleden
Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

15 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

18 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

18 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

19 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

19 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

20 uur geleden