Voetbalsters Twente beginnen CL-kwalificatie tegen Cardiff City
NYON (ANP) - De voetbalsters van FC Twente kennen hun tegenstanders in de eerste voorronde van de Champions League. De landskampioen uit Enschede begint het kwalificatietoernooi met een wedstrijd tegen Cardiff City. Bij winst op de ploeg uit Wales komt de tegenstander uit het duel tussen het IJslandse Valur en ZFK Ljuboten uit Noord-Macedonië. Dat is het resultaat van de loting die plaatsvond op het hoofdkantoor van de UEFA in Nyon.
De wedstrijd tegen Cardiff is op 4 september, drie dagen later volgt bij winst het vervolg. De locatie van het kwalificatietoernooi wordt binnenkort bekendgemaakt. Voor de winnaar ligt een ticket klaar voor de tweede voorronde.
De voetbalsters van Ajax beginnen hun kwalificatie, eveneens op 4 september, tegen het Oekraïense FC Kolos Kovalivka. Bij winst volgt een duel met de winnaar van de wedstrijd tussen het Deense Brøndby IF en het Italiaanse Fiorentina. Ajax bereikte vorig jaar de kwartfinales van het belangrijkste Europese clubtoernooi.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
17 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
20 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
20 uur geleden