Voetbalsters treffen België in Brussel in plaats van Leuven
BRUSSEL (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen volgende week niet in Leuven tegen België, maar in Brussel. De Belgische bond heeft de oefeninterland verplaatst naar het Koning Boudewijn-stadion, omdat het veld in Leuven vanwege het winterweer "niet in optimale staat" verkeert. Het duel tussen de 'Red Flames' en de 'Leeuwinnen' begint op donderdag 18 februari om 20.00 uur.
Bondscoach Sarina Wiegman heeft 23 voetbalsters opgeroepen voor de oefenwedstrijden tegen België en Duitsland, op 24 februari in Venlo. Keepster Loes Geurts en Anouk Dekker keren terug in de selectie. Wiegman kan tegen de twee buurlanden niet beschikken over het Nederlandse duo van VfL Wolfsburg, Dominique Janssen (rugklachten) en Shanice van de Sanden (familieomstandigheden).
Nederland, België en Duitsland willen met elkaar het WK van 2027 organiseren. De buurlanden zijn bezig een zogeheten bidbook op te stellen, dat ze gaan indienen bij de mondiale federatie FIFA.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
6 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
13 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden