Voetbalsters treffen België in Brussel in plaats van Leuven
BRUSSEL (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen volgende week niet in Leuven tegen België, maar in Brussel. De Belgische bond heeft de oefeninterland verplaatst naar het Koning Boudewijn-stadion, omdat het veld in Leuven vanwege het winterweer "niet in optimale staat" verkeert. Het duel tussen de 'Red Flames' en de 'Leeuwinnen' begint op donderdag 18 februari om 20.00 uur.
Bondscoach Sarina Wiegman heeft 23 voetbalsters opgeroepen voor de oefenwedstrijden tegen België en Duitsland, op 24 februari in Venlo. Keepster Loes Geurts en Anouk Dekker keren terug in de selectie. Wiegman kan tegen de twee buurlanden niet beschikken over het Nederlandse duo van VfL Wolfsburg, Dominique Janssen (rugklachten) en Shanice van de Sanden (familieomstandigheden).
Nederland, België en Duitsland willen met elkaar het WK van 2027 organiseren. De buurlanden zijn bezig een zogeheten bidbook op te stellen, dat ze gaan indienen bij de mondiale federatie FIFA.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
14 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
19 uur geleden