Voetbalsters treffen België in Brussel in plaats van Leuven
BRUSSEL (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen volgende week niet in Leuven tegen België, maar in Brussel. De Belgische bond heeft de oefeninterland verplaatst naar het Koning Boudewijn-stadion, omdat het veld in Leuven vanwege het winterweer "niet in optimale staat" verkeert. Het duel tussen de 'Red Flames' en de 'Leeuwinnen' begint op donderdag 18 februari om 20.00 uur.
Bondscoach Sarina Wiegman heeft 23 voetbalsters opgeroepen voor de oefenwedstrijden tegen België en Duitsland, op 24 februari in Venlo. Keepster Loes Geurts en Anouk Dekker keren terug in de selectie. Wiegman kan tegen de twee buurlanden niet beschikken over het Nederlandse duo van VfL Wolfsburg, Dominique Janssen (rugklachten) en Shanice van de Sanden (familieomstandigheden).
Nederland, België en Duitsland willen met elkaar het WK van 2027 organiseren. De buurlanden zijn bezig een zogeheten bidbook op te stellen, dat ze gaan indienen bij de mondiale federatie FIFA.
Meer uit Voetbal
BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
35 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
19 uur geleden