Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters starten met herstelde Brugts tegen Polen

Voetbalsters starten met herstelde Brugts tegen Polen

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse voetbalsters beginnen om 20.00 uur met Esmee Brugts in de ploeg aan de oefeninterland tegen Polen. De 19-jarige vleugelspits van PSV ontbrak vrijdag in Sittard tegen Duitsland (0-1) vanwege fysieke problemen, maar is fit genoeg om op Het Kasteel in Rotterdam tegen Polen wel te spelen. Bondscoach Andries Jonker heeft zijn elftal verder ongewijzigd gelaten.

De terugkeer van Brugts gaat ten koste van Kerstin Casparij. Jonker liet de PSV-aanvalster in voorgaande interlandperiodes als linksback of, in het 5-3-2-systeem, op de linkervleugel spelen. Brugts maakte in die voor haar onbekende rol een goede indruk op de bondscoach.

Tegen EK-finalist Duitsland miste Lineth Beerensteyn heel wat kansen, maar de aanvalster van Juventus krijgt tegen Polen - de nummer 30 van de wereldranglijst - een nieuwe kans van Jonker. De bondscoach zoekt met het oog op het WK van komende zomer een vervanger van de zwaar geblesseerde spits Vivianne Miedema.

De voetbalsters spelen begin juli nog een oefeninterland in Kerkrade tegen België voordat ze naar Australië gaan voor het laatste deel van de voorbereiding op het WK.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

1 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

3 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

4 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

5 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

13 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

13 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

16 uur geleden