Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters schudden geen handen bij Tournoi de France

Voetbalsters schudden geen handen bij Tournoi de France

VALENCIENNES (ANP) - De Nederlandse voetbalsters geven de kinderen die bij het Tournoi de France mee het veld oplopen, de zogenoemde Players Escorts, vanwege de uitbraak van het coronavirus geen hand. Dat doen ze op verzoek van de toernooiorganisatie en de Franse voetbalbond. Om dezelfde reden wordt ook even afgezien van het geven van een hand aan de speelsters van de tegenpartij en de arbitrage. In plaats daarvan begroeten de speelsters elkaar nu met de ellebogen.

De Franse voetbalbond organiseert het 'Tournoi de France' ter ere van vijftig jaar vrouwenvoetbal in het land. Nederland begint het toernooi woensdag tegen Brazilië. Frankrijk en Canada zijn de andere deelnemers.

Lineth Beerensteyn start tegen Brazilië verrassend als rechtsback. Normaal gesproken is de speelster van Bayern München spits. Desiree van Lunteren zette in november een punt achter haar interlandcarrière en Liza van der Most, ook rechterverdediger, is zwaar geblesseerd. Bondscoach Sarina Wiegman kwam daardoor voorlopig bij Beerensteyn uit.

Meer uit Voetbal

Van Bergen verlengt contract bij FC Groningen tot medio 2028

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft het contract met Thom van Bergen verlengd tot medio 2028, meldt de huidige nummer 5 van de Eredivisie op zijn clubsite.

30 minuten geleden
Middenvelder Veerman blijft bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman blijft sowieso tot komende zomer bij PSV. Dat meldt de koploper in de Eredivisie in een persbericht. De club reageert op de verhalen die de laatste weken naar buiten kwamen dat de 27-jarige middenvelder in de winterstop zou vertrekken. Zo zou de Turkse club Fenerbahçe aan de transfersom van meer dan 20 miljoen euro willen voldoen.

58 minuten geleden
Liverpool-coach Slot noemt balans spelhervattingen frustrerend

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt dat zijn ploeg alleen nog maar kan hopen op een top-4-klassering in de Premier League door de slechte balans als het gaat om spelhervattingen. De titelverdediger in Engeland scoorde zelf dit seizoen slechts drie keer uit een standaardsituatie, maar kreeg liefst elf doelpunten tegen uit spelhervattingen. "Het is frustrerend. Halverwege vorig seizoen hadden we nog geen enkel doelpunt uit een spelhervatting tegen gekregen", vertelde Slot op een persconferentie.

3 uur geleden
Eredivisie begroet weer meer voetbalfans in stadions

ZEIST (ANP) - De belangstelling voor voetbalduels in de Eredivisie is weer toegenomen. In de eerste seizoenshelft waren de stadions van de achttien clubs gemiddeld voor 96 procent gevuld. Dat is de hoogste bezettingsgraad van de afgelopen tien seizoenen.

7 uur geleden
Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

17 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

20 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

21 uur geleden