Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters PSV verliezen ruim bij debuut in Champions League

Voetbalsters PSV verliezen ruim bij debuut in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben bij hun debuut in de Champions League ruim verloren van FC Barcelona. De Spaanse ploeg zegevierde in Eindhoven met 4-1. International Lieke Martens maakte een kwartier voor tijd namens de bezoekers het vierde doelpunt. De return is volgende week.

Barcelona, in 2019 finalist, leidde bij de rust met 2-0. Bij beide treffers zag de PSV-defensie er niet goed uit. Eerst tastte keepster Sari van Veenendaal mis bij een hoge voorzet vanaf de linkerkant waarna Jennifer Hermoso raak kon koppen. Op slag van rust werkte Mandy van den Berg een voorzet vanaf de rechterkant in eigen doel.

Na de rust was PSV een paar keer gevaarlijk. Jeslynn Kuijpers miste in de 54e minuut na een fout van de Spaanse keepster Sandra Paños de grootste kans (naast). Na ruim een uur nam Barcelona dankzij treffers van Asisat Oshoala en Martens verder afstand van de thuisclub. In de voorlaatste minuut zorgde Joëlle Smits, na prima voorbereidend werk van Janou Levels, voor de eerste treffer ooit van de vrouwenploeg van PSV in de Champions League.

Ajax speelt donderdag thuis tegen Bayern München.

Eerder op woensdag won titelverdediger Olympique Lyon nipt bij Juventus (2-3). VfL Wolfsburg, vorig seizoen finalist, versloeg Spartak Subotica in Servië met 5-0. Dominique Janssen bracht de derde treffer op haar naam.

De groepsfase in de Women's Champions League is vanwege de coronacrisis geschrapt.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

1 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

1 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

2 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

3 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

3 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

3 uur geleden