Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters PSV verliezen ruim bij debuut in Champions League

Voetbalsters PSV verliezen ruim bij debuut in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben bij hun debuut in de Champions League ruim verloren van FC Barcelona. De Spaanse ploeg zegevierde in Eindhoven met 4-1. International Lieke Martens maakte een kwartier voor tijd namens de bezoekers het vierde doelpunt. De return is volgende week.

Barcelona, in 2019 finalist, leidde bij de rust met 2-0. Bij beide treffers zag de PSV-defensie er niet goed uit. Eerst tastte keepster Sari van Veenendaal mis bij een hoge voorzet vanaf de linkerkant waarna Jennifer Hermoso raak kon koppen. Op slag van rust werkte Mandy van den Berg een voorzet vanaf de rechterkant in eigen doel.

Na de rust was PSV een paar keer gevaarlijk. Jeslynn Kuijpers miste in de 54e minuut na een fout van de Spaanse keepster Sandra Paños de grootste kans (naast). Na ruim een uur nam Barcelona dankzij treffers van Asisat Oshoala en Martens verder afstand van de thuisclub. In de voorlaatste minuut zorgde Joëlle Smits, na prima voorbereidend werk van Janou Levels, voor de eerste treffer ooit van de vrouwenploeg van PSV in de Champions League.

Ajax speelt donderdag thuis tegen Bayern München.

Eerder op woensdag won titelverdediger Olympique Lyon nipt bij Juventus (2-3). VfL Wolfsburg, vorig seizoen finalist, versloeg Spartak Subotica in Servië met 5-0. Dominique Janssen bracht de derde treffer op haar naam.

De groepsfase in de Women's Champions League is vanwege de coronacrisis geschrapt.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

1 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

1 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

7 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

11 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

11 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

14 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

14 uur geleden