Voetbalsters PSV laten ook tegen FC Twente punten liggen
EINDHOVEN (ANP) - De topper tussen PSV en FC Twente in de Eredivisie voor vrouwen is in 2-2 geëindigd. De bezoeksters uit Enschede kwamen op de Herdgang twee keer op voorsprong, maar zagen de thuisploeg uit Eindhoven die voorsprong telkens ongedaan maken. Bij PSV debuteerde de van VfL Wolfsburg overgenomen Fenna Kalma.
Rose Ivens zette FC Twente al na tien minuten op voorsprong. Die werd kort na rust tenietgedaan door Chimera Ripa, die scoorde op aangeven van Kalma. Rechtsback Leonie Vliek maakte een kwartier voor tijd de 2-1, maar met een knap afstandsschot zorgde Fleur Stoit voor de gelijkmaker.
PSV, dat vorige week bij ADO Den Haag (1-1) ook al punten liet liggen, komt op 33 punten. Dat is er één minder dan Ajax dat zondag op bezoek gaat bij FC Utrecht.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
10 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
14 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
17 uur geleden