Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Voetbalsters PSG winnen bij Häcken in CL, Groenen valt uit

Voetbalsters PSG winnen bij Häcken in CL, Groenen valt uit

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van Paris Saint-Germain hebben het eerste duel met BK Häcken in de kwartfinales van de Champions League met 2-1 gewonnen in Zweden. Oranje-middenveldster Jackie Groenen viel voor rust geblesseerd uit bij de Franse formatie en werd vervangen door collega-international Lieke Martens.

PSG opende in de 23e minuut de score via Eva Gaetino. Häcken kwam vlak voor rust langszij dankzij Rusul Rosa Kafaji, die alsnog scoorde nadat ze een strafschop had gemist. Tabitha Chawinga tekende een kwartier voor tijd voor de 2-1. De return is volgende week donderdag in Parijs.

PSG had de kwartfinales bereikt door als groepswinnaar te eindigen in de poule van Ajax. De ploeg uit de Franse hoofdstad verloor in de Johan Cruijff ArenA met 2-0, maar won later de thuiswedstrijd met 3-1. Häcken had in de laatste voorronde van het toernooi FC Twente uitgeschakeld.

Titelverdediger FC Barcelona boekte een 2-1-zege bij het Noorse Brann. Caroline Graham Hansen, een van de twee Noorse speelsters van Barcelona, maakte in de 9e minuut de openingstreffer. Cecilie Redisch Kvamme bracht de ploegen weer op gelijke hoogte, voordat Salma Paralluelo in de 72e minuut de eindstand op het bord zette. Oranje-international Esmee Brugts viel vlak voor tijd in bij Barcelona.

Meer uit Voetbal

Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

3 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

4 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

9 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

9 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

9 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

22 uur geleden