Voetbalsters PSG verliezen ook tweede duel in CL-poule Ajax
PARIJS (ANP) - De voetbalsters van Paris Saint-Germain hebben ook hun tweede duel in de groepsfase van de Champions League verloren. Na de 2-0-nederlaag van vorige week tegen Ajax in de Johan Cruijff ArenA was Bayern München donderdagavond in Parijs te sterk: 0-1. De Zweedse Magdalena Eriksson maakte in de 21e minuut het enige doelpunt door raak te koppen na een vrije trap.
Internationals Jackie Groenen en Lieke Martens stonden namens de Franse topclub aan de aftrap. Jill Baijings zat de hele wedstrijd op de bank bij Bayern, net als vorige week tegen AS Roma (2-2).
PSG heeft daardoor na twee duels nog altijd 0 punten, Bayern gaat aan kop met 4 punten. Alleen de beste twee teams gaan door naar de knock-outfase. De nummer 2 van vorig seizoen in Frankrijk haalde de afgelopen vijf jaar steeds minimaal de kwartfinale.
De voetbalsters van Ajax spelen vanaf 21.00 uur bij AS Roma hun tweede duel in de groepsfase. Volgende maand komt Bayern naar Amsterdam.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
34 minuten geledenGÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.
1 uur geledenDAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.
6 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.
7 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.
16 uur geleden