Voetbalsters PSG verliezen ook tweede duel in CL-poule Ajax
PARIJS (ANP) - De voetbalsters van Paris Saint-Germain hebben ook hun tweede duel in de groepsfase van de Champions League verloren. Na de 2-0-nederlaag van vorige week tegen Ajax in de Johan Cruijff ArenA was Bayern München donderdagavond in Parijs te sterk: 0-1. De Zweedse Magdalena Eriksson maakte in de 21e minuut het enige doelpunt door raak te koppen na een vrije trap.
Internationals Jackie Groenen en Lieke Martens stonden namens de Franse topclub aan de aftrap. Jill Baijings zat de hele wedstrijd op de bank bij Bayern, net als vorige week tegen AS Roma (2-2).
PSG heeft daardoor na twee duels nog altijd 0 punten, Bayern gaat aan kop met 4 punten. Alleen de beste twee teams gaan door naar de knock-outfase. De nummer 2 van vorig seizoen in Frankrijk haalde de afgelopen vijf jaar steeds minimaal de kwartfinale.
De voetbalsters van Ajax spelen vanaf 21.00 uur bij AS Roma hun tweede duel in de groepsfase. Volgende maand komt Bayern naar Amsterdam.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
4 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
22 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
22 uur geleden