Voetbalsters PSG verliezen ook tweede duel in CL-poule Ajax
PARIJS (ANP) - De voetbalsters van Paris Saint-Germain hebben ook hun tweede duel in de groepsfase van de Champions League verloren. Na de 2-0-nederlaag van vorige week tegen Ajax in de Johan Cruijff ArenA was Bayern München donderdagavond in Parijs te sterk: 0-1. De Zweedse Magdalena Eriksson maakte in de 21e minuut het enige doelpunt door raak te koppen na een vrije trap.
Internationals Jackie Groenen en Lieke Martens stonden namens de Franse topclub aan de aftrap. Jill Baijings zat de hele wedstrijd op de bank bij Bayern, net als vorige week tegen AS Roma (2-2).
PSG heeft daardoor na twee duels nog altijd 0 punten, Bayern gaat aan kop met 4 punten. Alleen de beste twee teams gaan door naar de knock-outfase. De nummer 2 van vorig seizoen in Frankrijk haalde de afgelopen vijf jaar steeds minimaal de kwartfinale.
De voetbalsters van Ajax spelen vanaf 21.00 uur bij AS Roma hun tweede duel in de groepsfase. Volgende maand komt Bayern naar Amsterdam.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
2 minuten geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
21 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
23 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
1 dag geleden