
Voetbalsters PSG verliezen ook tweede duel in CL-poule Ajax
PARIJS (ANP) - De voetbalsters van Paris Saint-Germain hebben ook hun tweede duel in de groepsfase van de Champions League verloren. Na de 2-0-nederlaag van vorige week tegen Ajax in de Johan Cruijff ArenA was Bayern München donderdagavond in Parijs te sterk: 0-1. De Zweedse Magdalena Eriksson maakte in de 21e minuut het enige doelpunt door raak te koppen na een vrije trap.
Internationals Jackie Groenen en Lieke Martens stonden namens de Franse topclub aan de aftrap. Jill Baijings zat de hele wedstrijd op de bank bij Bayern, net als vorige week tegen AS Roma (2-2).
PSG heeft daardoor na twee duels nog altijd 0 punten, Bayern gaat aan kop met 4 punten. Alleen de beste twee teams gaan door naar de knock-outfase. De nummer 2 van vorig seizoen in Frankrijk haalde de afgelopen vijf jaar steeds minimaal de kwartfinale.
De voetbalsters van Ajax spelen vanaf 21.00 uur bij AS Roma hun tweede duel in de groepsfase. Volgende maand komt Bayern naar Amsterdam.
Meer uit Voetbal
GRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
28 minuten geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt de uitwedstrijd van zondag tegen PSV te halen. De rechtervleugelaanvaller van Ajax miste dinsdag de confrontatie met Internazionale (0-2) in de Champions League vanwege spierklachten.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is de Champions League begonnen met een nederlaag. Internazionale versloeg de Amsterdammers in de Johan Cruijff ArenA met 2-0. Een dag eerder verloor ook PSV, de andere Nederlandse deelnemer, de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.
22 uur geleden